Dodaj do ulubionych

droga - asfalt

28.12.19, 03:42
Szczecin Osów droga wewnętrzna. Nadal trwają budowy domków jedno i dwu rodzinnych do wysokości dwóch kondygnacji. Podłoże z gruzu ceglanego i obecnie ze względu na jej złu stan załatwiłem 300 ton frezu asfaltowego i będziemy zrywać stary frez i rozkładać nowy frez, Zakładamy że pod koniec roku trzeba będzie zrobić drogę na nowo i chcemy już rozpocząć zbieranie środków na ten cel. Interesuje nas kwota brutto przy założeniu 8 cm asfaltu jako podkład i 4 cm asfaltu ścieralnego. Droga ma długości około 300 m i szer,6m = około 1800 m2.
tel kont, do mnie to 600 76 66 14 poczta dhr21@wp.pl Dziękuję
Ryszard Popiel
Informacja jest mi potrzebna aby móc załatwiać stosowne zezwolenia jak i zebrać od mieszkańców stosowne środki - droga jest gminna a więc od miasta nie dostaniemy ani złotówki.
Obserwuj wątek
    • waga170 Re: droga - asfalt 28.12.19, 04:49
      "zebrać od mieszkańców stosowne środki"
      Nie zapomnij zajrzec na plebanie. Ostatecznie padre bral od was na miedziany dach a teraz bedzie jezdzil po tej drodze tez zbierajac srodki.
    • duze_a_male_d_duze_m Re: droga - asfalt 28.12.19, 10:31
      Z tego co piszesz to będzie cały czas prowizorka. Na prawdziwą "drogę" to Was nie stać, na sam asfalt szkoda pieniędzy. Jak skończycie jeździć cięższym sprzętem, to niech wam ktoś coś usypie z kilku warstw, jakiś profil i odwodnienia w miarę możliwości.

--
      .
      -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
    • yasiaq Re: droga - asfalt 29.12.19, 21:48
      Nie prościej przywrócić okolice w ręce prawowitych właścicieli? Zrobią porządną drogę a być może dostaniecie robotę przy budowie..lepiej samemu oddać niż pod przymusem będzie większa korzyść..
      • trypel Re: droga - asfalt 30.12.19, 08:29
        Których właścicieli?
        Plemienia Wkrzanow?
        Duńczykom?
        Francuzom?
        Szwedom?
        Niemcom?

--
        Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka