Dodaj do ulubionych

Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-100 5.5

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 12:30
www.trader.pl/details,131,560996045111920040020453.asp
Ciekawe dlaczego ??
Obserwuj wątek
    • Gość: centuś Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 16:17
      Brać czy nie brać .
      • racingismylife Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 25.11.04, 16:29
        Lupo wystawili na sprzedaz ponad miesiac temu masz reflex chlopie :)

        www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=16004
    • Gość: dziadzia Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 IP: *.eventusnet.com / *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:05
      Można domyślać się że wyżyłowany diesel (206KM) po takim przebiegu zaczyna się
      rozlatywać.
    • racingismylife Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 25.11.04, 17:10
      moim zdaniem przyczyna jest inna
      poprostu chlopaki z VTG maja inne projekty teraz chociazby GMC i potrzebna jest
      im kasa jak powszechnie wiadomo lupo z compsportu odnioslo wieksze sukcesy a
      chlopcy z vtg tak jak zakladali nie osiegneli tego co bylo zamierzane ale moze
      tez byc tak jak mowi dziadzia ze samochod sie rozpada w co watpie, bo VTG nie
      pozwolilo by sobie na zla opinie na rynku polskim, samochod dobry ale tylko i
      wylacznie do zabawy najlepiej jako drugi lub trzeci w rodzinie, nei wiem czy
      sprawdzil by sie w warunkach codziennych i robienia 100-200km dziennie po
      miescie w korkach,

      Pozdrawiam
      Maciek
    • Gość: Jarek Re: Sprzedają słynne KDF IP: 217.17.46.* 26.11.04, 09:21
      moto.allegro.pl/show_item.php?item=35119163
      Ciekawe dlaczego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka