Gość: centuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 12:30 www.trader.pl/details,131,560996045111920040020453.asp Ciekawe dlaczego ?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: centuś Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 16:17 Brać czy nie brać . Link Zgłoś
racingismylife Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 25.11.04, 16:29 Lupo wystawili na sprzedaz ponad miesiac temu masz reflex chlopie :) www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=16004 Link Zgłoś
Gość: dziadzia Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 IP: *.eventusnet.com / *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:05 Można domyślać się że wyżyłowany diesel (206KM) po takim przebiegu zaczyna się rozlatywać. Link Zgłoś
racingismylife Re: Sprzedają słynne Lupo VTG 1.9 TDi 200 KM 0-10 25.11.04, 17:10 moim zdaniem przyczyna jest inna poprostu chlopaki z VTG maja inne projekty teraz chociazby GMC i potrzebna jest im kasa jak powszechnie wiadomo lupo z compsportu odnioslo wieksze sukcesy a chlopcy z vtg tak jak zakladali nie osiegneli tego co bylo zamierzane ale moze tez byc tak jak mowi dziadzia ze samochod sie rozpada w co watpie, bo VTG nie pozwolilo by sobie na zla opinie na rynku polskim, samochod dobry ale tylko i wylacznie do zabawy najlepiej jako drugi lub trzeci w rodzinie, nei wiem czy sprawdzil by sie w warunkach codziennych i robienia 100-200km dziennie po miescie w korkach, Pozdrawiam Maciek Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Sprzedają słynne KDF IP: 217.17.46.* 26.11.04, 09:21 moto.allegro.pl/show_item.php?item=35119163 Ciekawe dlaczego? Link Zgłoś