Dodaj do ulubionych

Octavia II combi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 20:55
właśnie owa wjechała do salonu w moim mieście... apetyczny kąsek... moze w
przyszlym tygodniu jakas mala jazda testowa... ;p
Obserwuj wątek
    • Gość: marek Daj se spokój człowieku ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 12:35
      "Apetyczny kąsek" - toż to skodzina
      nie wiele różniaca się od poprzednika
      (wyglada jak fecelifting).

      Jak można na podwoziu kompaktowego
      golfa (mały rozstaw osi) nabudować
      taką landarę ?

      Tyle w stym klasy co w gumofilcach
      --
      • adik.s Re: Daj se spokój człowieku ... 20.03.05, 22:31
        to wsiądź i porozglądaj sie troszke, a następnym razem nie pisz jak nie wiesz!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka