Gość: adaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 20:55 właśnie owa wjechała do salonu w moim mieście... apetyczny kąsek... moze w przyszlym tygodniu jakas mala jazda testowa... ;p Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: marek Daj se spokój człowieku ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 12:35 "Apetyczny kąsek" - toż to skodzina nie wiele różniaca się od poprzednika (wyglada jak fecelifting). Jak można na podwoziu kompaktowego golfa (mały rozstaw osi) nabudować taką landarę ? Tyle w stym klasy co w gumofilcach -- Link Zgłoś
adik.s Re: Daj se spokój człowieku ... 20.03.05, 22:31 to wsiądź i porozglądaj sie troszke, a następnym razem nie pisz jak nie wiesz!! Link Zgłoś