przejazdem Re: FIAT 14.09.05, 09:38 No i co? Mam biec po słownik? Chodzi o biogas? Nic nowego. To jest startegia, którą FIAT ogłaszał już dawno. Nowe punto ("grand") też ma mieć silniki z instalacją na takie coś. Wyobrażasz sobie tempo budowy sieci takich stacji w Polsce? LPG nie rozwijało się w naszym kraju szybko, a takie wynalazki w Polsce w ogóle nie mają szans. Link Zgłoś
edek40 Re: FIAT 14.09.05, 10:05 A dlaczego nie ma szans? Stacje LPG powstaja jak grzyby po deszczu, a wymajaga "zasilania" z cysterny. Metan mozna tankowac sobie z rury, ktora przebiega nieopodal. Gazu ziemnego jeszcze troche jest i w nim nadzieja, ze dopuki nie upowszechni sie inny sposob napedzania naszych bolidow na tym przejdziemy okres przejsciowy. LPG bowiem, jako pochodna ropy bedzie drozec, a i koniec tego surowca widac golym okiem. Warunek jest jeden: komusze rece precz od gazu. Tak jesli chodzi o dystrybucje (bo za doprowadzenie rury rzadaja calkiem gigantycznych oplat oraz pietrza trudnosci nawet jak chodzi o malutka rurke do domu - jak budowalem dom to za 60 m gazociagu chcieli mnie zgolic na ponad 20000 PLN), jak i uniezaleznienie sie od towarzyszy radzieckich, kolegow naszych towarzyszy, ktorzy dzieki prezentowi od towarzysza sekretarza Millera za niedlugi czas beda mogli nas szantazowac calkiem bez opamietania. Link Zgłoś
przejazdem Re: FIAT 14.09.05, 10:36 >Stacje LPG powstaja jak grzyby po deszczu Tak, ale teraz, gdy pojazdów na LPG jest dużo i jest dla kogo budować. Ja pisałem o tempie w jakim powstawały w latach 98/99 czyli 6-7 lat temu. Pamiętam jak ludzie szukali map z zaznaczonymi stacjami LPG i wymieniali się informacjami na ten temat. >dopuki nie upowszechni sie inny sposob napedzania naszych bolidow na tym >przejdziemy okres przejsciowy. I ten właśnie okres będzie dłuuuuugi i trudny. Osobiście wolałbym bioetanol+przeróbka silnika. >Warunek jest jeden: komusze rece precz od gazu Nie tylko komusze, euroland oparty jest - jak wszyscy na tym forum wiemy- na wysokich podatkach w imię sprawiedliwości społecznej i nie przewiduję zmian w tej kwestii. Link Zgłoś
edek40 Re: FIAT 14.09.05, 11:07 Najpierw komusze. Euroland jest zdecydowany promowac gaz ziemny. Wg moich danych prawodastwo europejskie za paliwo uznaje cos, co ma udzial w rynku wiekszy niz 10% i tylko takie mozna oblozyc akcyza paliwowa. Tu postepuje inaczej niz nasi komunisci i ich wymiar niesprawiedliwosci skarbowej, ktorzy ostatnio zlapali aferzyste paliwowego, ktory na potrzeby wlasnego duzego gospodarstwa przerobil swoje diesle na rzepak i sam go wyrabial. Aferzysta musi zaplacic domiar tzn. akcyze za swoje przekrety. Dla niewtajemniczonych domiar funkcjonowal za swietnych lat socjalizmu. Byl to "podatek", ktory ustalal urzednik na podstawie wlasnego doswiadzenia. Wysokosc tego "podatku" wynikala wlasnie z doswiadczenia urzedasa, ktory arbitralnie "ustalal" na ile prywaciarz (to trudne slowo) ukrywal swoje dochody. Nieco powazniej: UE na tyle powaznie mysli o ekologicznym i posiadajacym spore zasoby surowcu, ze jest nawet jakis ukaz mowiacy o rozbudowie sieci dystrybucji. Jezeli komuchy padna ostatecznie to jest nawet taka szansa, ze nastepni ten ukaz wlasciwie zrozumieja. Czyli zaczna darzyc do ustawowej rozbudowy sieci (aby nie narazac sie UE) oraz nie naloza akcyzy az do osiagniecia ustawowego progu 10% (aby nie narazac sie UE). Nasze komuchy zas z cala pewnoscia nie przylozyliby swojej lepkiej lapy do rozbudowy (no chyba tylko tam, gdzie mozna by wydoic inwestora na korzysc komuszego dystrybutora) i z cala pewnoscia w bardzo szybkim czasie mielibysmy akcyze na najwyzszym europejskim poziomie (czyli tak, jak teraz z paliwami konwencjonalnymi). Link Zgłoś
przejazdem Re: FIAT 14.09.05, 11:47 >nie naloza akcyzy az do osiagniecia ustawowego progu 10% A co dalej? Czyli CNG opłaci się jeśli będziesz szybki i zdązysz przed innymi nacieszyć się tanim paliwem? Obecnie wszyscy (no, prawie) stoją w kolejkach po instalacje LPG, poczekajmy jaką niespodziankę ma dla nich MF. Wcale nie będzie to związane z ekologią. >mielibysmy akcyze na najwyzszym europejskim poziomie (czyli tak, jak t > eraz z paliwami konwencjonalnymi). Wiem, że to niewiele zmienia, ale nie mamy (jeszcze - kwestia czasu) akcyzy na najwyższym europejskim poziomie (na najniższym też nie - niestety) Link Zgłoś
edek40 Re: FIAT 14.09.05, 12:22 Wbrew pozorom do tych 10% jeszcze daleko. Ponadto paliwo bez oplat jest tansze niz LPG, wiec ma szanse byc tansze. Ceny LPG beda rosnac wraz z cenami ropy - w przypadku gazu ziemnego ceny wciaz dyktuje rynek (z wyjatkiem Polski za kilka lat jesli nie da sie zrobic jakiegos rozsadnego kontrposuniecia wobec towarzysza z KGB). Wobec mozliwosci tankowania w domu, akcyzy na gaz nie bedzie mozna tak srubowac jak na LPG. Przypomnij sobie, jak towarzysze chcieli podniesc akcyze na propan (ogrzewanie domow, zasilanie przemyslu i... skladnik LPG) i olej opalowy. Zostalo to zastopowane, poniewaz zbyt duza ilosc gospodarstw domowych korzysta z tego paliwa. Dzieki towarzyszom (znaczy dlatego, ze nie chcialem draniom dac prezentu wartego duzo pieniedzy, ktory aktem notarialnym przekazalbym na wlasnosc gazowni - duzo wartego oczywiscie wedlug ich monopolistycznej kalkulacji) ogrzewam moj dom wlasnie propanem z butli. Nawet bez podwyzki akcyzy w tym sezonie zaplace jakis 35% wiecej za ogrzewanie. Tylko z powodu rosnacej ceny ropy. Link Zgłoś