oborovy 01.10.05, 15:51 Dawno juz zlozyli oferty, tylko podobno nie chca placic lapowek i Solidarka sie nie zgadza ... Link Zgłoś Obserwuj wątek
dr.verte Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 16:13 o co ci chodzi bo nie idzie rozkminić Link Zgłoś
oborovy Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 17:16 A z czego Ty masz ten doktorat, zes taki niekumaty? Przezio Pomrocznej nawet magistra nie ma, a zobacz jaki bystry ... hehe! Link Zgłoś
hondziarz Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 18:00 no właśnie nie wiem czy przejęcie nissana, przez renault pomogła nissanowi. Finansowo z całą pewnością tak. Jeżeli jednak spojrzymy na prestiż marki i jakość produkowanych przez nią samochodów, to ta pomoc, była już to niedźwiedzia przysługa. Wiadomo, że renault produkuje szajs, a nie samochody. Wystarczy zajrzeć do testów awaryjności. Te same badania pokazują też inną prawidłowość. Roczniki nissanów przez nowotworu w postaci renault nie psują się. Roczniki zaatakowane już przez francuskiego raka, pieprzą się niesamowicie. Link Zgłoś
oborovy Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 21:27 Ciekawe obserwacje ... a moze tez wiesz, czemu Nissan znalazl sie w takiej sytuacji, ze Francuzi ich z dna podnosic musieli? P.S. Slyszales o innym wykorzystaniu gazu niz kuchenka gazowa? Dzwonki gazowe to przeciez czysto polski wynalazek! Link Zgłoś
drpawelek Prestiz? 02.10.05, 04:44 A co to znaczy? Wydaje mi sie, ze od czasu przejecia Nissana przez Francuzow, marka ta przezywa renesans, przynajmniej na rynku amerykanskim. Altima, Maxima i Z sa jednak bardzo udanymi wyrobami z doskonalymi silnikami. Nowy minivan rowniez jest calkiem niezly (i rzeczywiscie widac w nim wplyw Renault). Infiniti rowniez radzi sobie calkiem dobrze. Link Zgłoś
fru.fru Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 02.10.05, 08:32 hondziarz napisał: <cut> wiesz, idac twoim tokiem myslenia, mozna stwierdzic, iz honda produkuje scierwowate silniki, wystarczy tylko spojrzec na wyniki w f1. Link Zgłoś
xystos Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 02.10.05, 09:02 Renault przed czesciowym przejeciem Nissan´a "przejol" 18% VOLVO w latach 80- tych ,wspólpraca ta trwala do czasu calkowitego przejecia VOLVO przez Ford´a- do dzisiaj jednak autoryzowani dealerzy VOLVO sprzedaja i servicuja auta Renault´a . Nie ma marki która produkuje kiepskie samochody, sa tylko kiepscy kierowcy/wlasciciele aut. Link Zgłoś
hondziarz Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 02.10.05, 17:42 a co ma wspólnego f1, czy nawet rajdy, z normalnymi samochodami? technologia f1 z autami normalnymi nie ma nic wspólnego. Jeżlei chodzi o rajdy i normalne samochody, to tutaj jest podobnie. Ta sama jest wyłącznie marka i model. Cała reszta jest robiona pod rajdy. Link Zgłoś
chris62 Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 03.10.05, 09:08 Napisałeś że Nissan stracił na jakości po przejęciu go przez Renault. A przez kogo pogorszyła się jakośc VW, Hondy, Toyoty i reszty? Link Zgłoś