Dodaj do ulubionych

Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ???

01.10.05, 15:51
Dawno juz zlozyli oferty, tylko podobno nie chca placic lapowek i Solidarka sie nie zgadza ...
Obserwuj wątek
    • dr.verte Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 16:13
      o co ci chodzi bo nie idzie rozkminić
      • oborovy Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 17:16
        A z czego Ty masz ten doktorat, zes taki niekumaty? Przezio Pomrocznej nawet magistra nie
        ma, a zobacz jaki bystry ... hehe!
    • hondziarz Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 18:00
      no właśnie nie wiem czy przejęcie nissana, przez renault pomogła nissanowi.
      Finansowo z całą pewnością tak. Jeżeli jednak spojrzymy na prestiż marki i
      jakość produkowanych przez nią samochodów, to ta pomoc, była już to
      niedźwiedzia przysługa. Wiadomo, że renault produkuje szajs, a nie samochody.
      Wystarczy zajrzeć do testów awaryjności. Te same badania pokazują też inną
      prawidłowość. Roczniki nissanów przez nowotworu w postaci renault nie psują
      się. Roczniki zaatakowane już przez francuskiego raka, pieprzą się
      niesamowicie.
      • oborovy Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 01.10.05, 21:27
        Ciekawe obserwacje ... a moze tez wiesz, czemu Nissan znalazl sie w takiej sytuacji, ze
        Francuzi ich z dna podnosic musieli?

        P.S. Slyszales o innym wykorzystaniu gazu niz kuchenka gazowa? Dzwonki gazowe to przeciez
        czysto polski wynalazek!
      • drpawelek Prestiz? 02.10.05, 04:44
        A co to znaczy? Wydaje mi sie, ze od czasu przejecia Nissana przez Francuzow,
        marka ta przezywa renesans, przynajmniej na rynku amerykanskim. Altima, Maxima i
        Z sa jednak bardzo udanymi wyrobami z doskonalymi silnikami. Nowy minivan
        rowniez jest calkiem niezly (i rzeczywiscie widac w nim wplyw Renault). Infiniti
        rowniez radzi sobie calkiem dobrze.
      • fru.fru Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 02.10.05, 08:32
        hondziarz napisał:
        <cut>
        wiesz, idac twoim tokiem myslenia, mozna stwierdzic, iz honda produkuje
        scierwowate silniki, wystarczy tylko spojrzec na wyniki w f1.
        • xystos Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 02.10.05, 09:02
          Renault przed czesciowym przejeciem Nissan´a "przejol" 18% VOLVO w latach 80-
          tych ,wspólpraca ta trwala do czasu calkowitego przejecia VOLVO przez Ford´a-
          do dzisiaj jednak autoryzowani dealerzy VOLVO sprzedaja i servicuja auta
          Renault´a .

          Nie ma marki która produkuje kiepskie samochody, sa tylko kiepscy
          kierowcy/wlasciciele aut.
        • hondziarz Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 02.10.05, 17:42
          a co ma wspólnego f1, czy nawet rajdy, z normalnymi samochodami? technologia f1
          z autami normalnymi nie ma nic wspólnego.
          Jeżlei chodzi o rajdy i normalne samochody, to tutaj jest podobnie. Ta sama
          jest wyłącznie marka i model. Cała reszta jest robiona pod rajdy.
          • chris62 Re: Francuzi pomogli Nissanowi to moze FSO ... ?? 03.10.05, 09:08
            Napisałeś że Nissan stracił na jakości po przejęciu go przez Renault.
            A przez kogo pogorszyła się jakośc VW, Hondy, Toyoty i reszty?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka