wrc1 22.09.02, 21:12 W jakiejś gazecie wyczytałem ostatnio że firma zajmująca sie namierzaniem satelitarnym skradzionych aut LO JACK splajtowała. Prawda czy fałasz??? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Cukier Re: LO JACK - plajta roku? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 22.09.02, 21:18 Murzyn, ale żyd - prawda czy falasz? Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LO JACK - plajta roku? IP: *.telia.com 22.09.02, 21:20 Wiesz jakie oni cenniki mmieli.Jak w narodzie gorzej to i luxusy ida do lamusa. Pzdr.Michal Link Zgłoś
Gość: Marek Re: LO JACK - plajta roku? IP: *.atlanta-33-34rs.ga.dial-access.att.net 23.09.02, 01:09 W USA sie maja dobrze. A w Polsce o ile wiem dali dupy. Podobno dlatego ze wspolpraca z policja nie ukladala sie najlepiej - policjantom nie chcialo sie pedzic i ratowac drogich samochodow nawet jezeli dokladnie wiedzieli gdzie sa. W koncu polska policja ma ciekawsze rzeczy do roboty - np. zaczajanie sie za krzaczkiem z radarem. Link Zgłoś
Gość: Pitz Re: LO JACK - plajta roku? IP: *.u.mcnet.pl 23.09.02, 11:45 Gość portalu: Marek napisał(a): > W USA sie maja dobrze. A w Polsce o ile wiem dali dupy. Podobno dlatego ze > wspolpraca z policja nie ukladala sie najlepiej - policjantom nie chcialo sie > pedzic i ratowac drogich samochodow nawet jezeli dokladnie wiedzieli gdzie sa. > W koncu polska policja ma ciekawsze rzeczy do roboty - np. zaczajanie sie za > krzaczkiem z radarem. Tu chodzi raczej o konflikt interesow - w koncu maja robic naloty na dziuple, z ktorych biora haracze za nie robienie nalotow? Oni sa uczciwi - jak biora kase, to nie robia takich numerow ;-) Link Zgłoś
Gość: Sven Re: LO JACK - plajta roku? IP: 217.153.10.* 23.09.02, 13:31 Ja slyszalem, ze dlugi firmy LoJack Polska przejela firma LoJack Sp. z o.o. i sprzedaje systemy wlasna siecia dystrybucji. Innymi slowy padli, ale zyja. Link Zgłoś