jarecki_s84
04.02.06, 18:52
Mam problem. Mój tata miał maluszka. Jakieś 2 lata temu kupił inny samochód a maluszek został dla mnie. Stał przez 2 lata, lecz niestety tatuś niezapłacił OC (cały czas był na niego). Teraz zrobiłem prawko i bym chciał jeździć nim. Jak to musimy zrobić zeby mi go sprzedał a nietrzeba było płacic zaległego OC i niebyło problemu z funduszem gwarancyjnym bo z tego co sie orietuje to kara jest 500 euro. Odpiszcie szybko bo sprawa pilna. Z góry dzięki.