IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.01, 23:15
Czy ktoś ma jakies doświadczenia z limuzynami Chryslera ? Jaki jest serwis ?
Jak spisują się te samochody ? Cena jest dość atrakcyjna.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka