Gość: COCTEAU IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.01, 23:15 Czy ktoś ma jakies doświadczenia z limuzynami Chryslera ? Jaki jest serwis ? Jak spisują się te samochody ? Cena jest dość atrakcyjna. Link Zgłoś Obserwuj wątek