wola2000 Re: BMW M3 to straszne dziadostwo 30.05.03, 11:27 CHYBA SOBIE ŻARTUJESZ TY MASZ CHYBA ZŁOMA! Link Zgłoś
Gość: fan to prowokacja IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 00:54 Jak o aucie za 50 tys.euro można mówić złom. Link Zgłoś
Gość: Mario.W Re: to prowokacja IP: *.visp.energis.pl 04.06.03, 11:50 Nie wiedziałem że dresa stać na prawdziwe M3. Link Zgłoś
Gość: G-Tec Tuning ! Re: to prowokacja IP: 213.17.230.* 08.06.03, 00:41 Ja mam za 25 tys Bmw e-36 325 z 95 roku, mam w nim diody ultrafioletowe, fele, światła ala Lexus tuning wyniósł mnie 10 tys. I to jest fura, dla mnie najlepsze fury to Bmw ! Link Zgłoś
Gość: is300 Re: to prowokacja IP: *.dyn.optonline.net 09.06.03, 23:57 Gość portalu: G-Tec Tuning ! napisał(a): > Ja mam za 25 tys Bmw e-36 325 z 95 roku, mam w nim diody ultrafioletowe, fele, > > światła ala Lexus tuning wyniósł mnie 10 tys. I to jest fura, dla mnie > najlepsze fury to Bmw ! No to masz teraz typowy Dressowoz (Rice). Mowiac o 325 to jest to auto nie najgorsze ale i nie jest to najlebsza inwestycja. Mowie o nowym 325, cennowo jest za drogie, mozna kupic lebsze auto za te pieniadze Infiniti G35, Lexus IS300, Acura CL-S. Link Zgłoś
Gość: gal anonim Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.03, 20:56 Link Zgłoś
Gość: gal ... Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.03, 20:59 z ciebie taki znawca jak z koziej dupy trabka!!!nie widziales pewnie takiego auta na oczy a sie wypowiadasz!!20 letnie m3 jest wiecej warte od ciebie!! Link Zgłoś
przemo_c Re: BMW M3 to straszne dziadostwo 22.09.03, 21:03 Ja mam M3 (2002 r.) i nie narzekam... A dresem nie jestem, ani mentalnie, ani realnie... Link Zgłoś
Gość: bgsle Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.proxy.aol.com 24.09.03, 05:29 Jezeli opierasz swoja opinie o M3 na podstawie tego co widzisz na ulicach to prawdopodobnie masz racje.M3 to jest samochod ktory jak kazdy sportowy samochod wymaga duzo uwagi, musi byc serwisowany bardzo regularnie i jezeli nawet porownasz ceny czesci z innymi modelami np. M3 i 325 sam zobaczysz roznice. Zainteresuj sie skad wzial sie model M3 , czym sie rozni od innych BMW a najlepiej przejedz sie jednym, tylko nie takim co tylko pali gumy w kolko. Jest sporo samochodow, ktore sa moze szybsze od M3 na prostej, ale nic nie jest zabawniejsze, jak zobaczenie w lusterku zdziwionej miny faceta jak uciekasz jemu na kretej drodze w gorach.M3 to nie jest tylko silnik, to jest caly samochod. pozdrowienia Link Zgłoś
Gość: Przemo007 Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.04, 03:32 Posiadam M3 i uważam ze to jeden z najlepszych samochodów jakich mozna sobie kuppić do zabawy nie wiem jak komus sie wydaje ze to dla dresa zapraszam i chce widziec tego cwaniaka jak daje rade okielznać M3!! Gorąco polecam samochod Link Zgłoś
Gość: iwan Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.uwgda.gov.pl 01.06.04, 15:31 zgadzam sie ta marka jest juz skazana na wiejskie dyskoteki, a m3 dostala po dupie na ostatnich mistrzostwach polski w modlinie, padliny i tyle JAPONCZYKI RULEZ Link Zgłoś
Gość: Gość Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 15:06 A ja słyszałem, że dresy przesiadły sie do Lanosów i Audi. Poza tym ceny aut spadają a BMW zawsze jest w cenie co najlepiej świadczy o tej marce. Link Zgłoś
Gość: eloo Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.06.04, 00:44 No i wlasnie szkoda ze do tak wspanialych samochodow powstala legenda drcha, stereotypy gownainego narodu pozdro dla tych ktorzy nei mysla tak ze bmw to tylko dres Link Zgłoś
Gość: tarkoka BMW M3 :) IP: *.acn.pl 07.06.04, 15:26 mi sie M3 bardzo podoba . nie znam sie zbytnio na samochodach gdyz jestesm dziewczyna ale wiem co dobre :)) samochodziki lux!!!! Link Zgłoś
iwona203 Re: BMW M3 :) 31.08.04, 03:22 Witam. Sam mialem M3 i mysle ze jest to jeden z lepszych samochodow.Szkoda ze tutaj na tym Forum zabieraja glos Ci ktorzy nie maja pojecia na temat marek samochodow a szczegolnie jezeli chodzi o BMW. Riva Link Zgłoś
Gość: MaciekS Re: BMW M3 :) IP: *.mad.east.verizon.net 08.09.04, 07:23 M3 to nie mam, ale mam nowa trojke ze skrzynka SMG. Zabawa jest przednia gdy kierowcy amerykanscy ze zwyklymi automatami nie wiedza co sie dzieje ze 325 leje w dupe te wysokokonne samochody z "teoretycznym przyspieszeniem". Wprawdzie nie jest to 4-5sek do 100km, ale 7.0 sek do setki daje sie zrobic. Link Zgłoś
el.magico Re: BMW M3 to straszne dziadostwo 02.09.04, 17:10 jeżeli dasz radę wrzucić w tym aucie piątkę przy zmianie biegów w okolicach 6000 o/min to uznam cię za znawce..w innym wypadku szkoda z tobą dyskutowac bo poprostu niewiesz o czym mówisz....może pisz o kosmosie-mniej się zbłaźnisz Link Zgłoś
Gość: MaciekS To sie daje zrobic IP: *.mad.east.verizon.net 08.09.04, 07:19 Tylko po co? Potrzebujesz jezdzic tak szybko? Zwykle najwieksza zabawa jest przy przyspieszeniu a 6000 w beemece to moze byc ciut za wysoko by zdrowo przyspieszyc. Maksymalny moment jest nizej i nie oplaci sie ciagnac silnika tak wysoko na zwyklej kretej drodze ;) Na torze to moze tak :))) Sprawdz przelozenia skrzyni i pasuj przyspieszenie oraz zmiany do nich i momentu obrotowego. Bedziesz miec wiecej frajdy jak jajka beda wciskac sie w oparcie siedzenia. Pozdrawiam, M. Link Zgłoś
Gość: MisioR Re: BMW M3 to straszne dziadostwo IP: *.wirba.net / 80.51.246.* 10.09.04, 18:28 Na takie pirdolenie brak mi słów. Szkoda że większość z was pedzie nie jeżdżiła nigdy BMW. A jesli chodzi o M3 to samochód dla amatora z kasą. Samo utrzymanie tego samochodu to full kasy, bo zakup to nie problem. Link Zgłoś
Gość: MaciekS Tak to prawda IP: *.mad.east.verizon.net 29.09.04, 04:46 Myjia i benzyna sporo kosztuje;) Poza tym BMW np. w USA daje utrzymanie (przeglady, zmiany oleju i inne duperele wlacznie z pomoca drogowa w razie wypadku automatycznie odpalane zawiadamianie z auta, zastepcze BMW na czas zmiany oleju i przegladu) przez cztery lata w cenie nowego samochodu. Dlatego nowy tyle kosztuje... Polecam: www.prestigebmw.com/ Pozdrawiam, M. (wlasciciel nowej, usportowionej beemki ale nie M3) Link Zgłoś