habudzik 12.02.08, 00:18 Czyli CSportCoupe po liftingu . Podoba się Wam ? Bo mi jak cholera . Link Zgłoś Obserwuj wątek
kodem_pl Re: Mercedes CLC 12.02.08, 00:22 Duzo bardziej podoba mi sie obecna C-klasa (z ktorej CLC ma przod) czy CLK. CLC jest rownie 'pedalski' jak to z czego powstal: C Sport Coupe. Podobnie jak nie podoba mi sie BMW 3 Compact w zadnym wydaniu. Link Zgłoś
kodem_pl Re: Mercedes CLC 12.02.08, 01:11 Po prostu nie podobaja mi sie auta tego typu (compact serii 3 BMW czy csportcoupe MB). Nie maja w sobie piekna coupe ani praktycznosci sedana. Wygladaja jak wzorowane na skodzie rapid. Na niekorzysc c sportcoupe przemawia dodatkowo fakt, ze to tylko lifting starej wersji, nie nowy model oparty na nowej c klasie. Podwojne oszustwo: ani to nowy model, ani coupe. Link Zgłoś
hmp_inc Re: Mercedes CLC 12.02.08, 09:38 BMW 1 już czeka w salonach. Niedługo dołączy coupe. Silniki do wyboru do koloru. Kto by kupował takiego starego parcha jak CLC. Link Zgłoś