tocqueville
04.10.08, 08:54
Nowy hyundai zapowiada się bardzo interesująco. Ma być bardziej przestronny
niż poprzednik (Getz) z 300 l. bagażnikiem i jednym z większych rozstawów osi
w klasie (2,52 - dla porównania nowa ibiza ma 2,47 a fabia 2,46).
Kolejnym atutem jest świetne wyposażenie. Już najprostsza wersja ma mieć w
standardzie klimatyzację i 6 poduszek powietrznych.
Zapowiada się także bardzo niskie spalanie.
no i cena - kilka tysięcy mniej niż rywale.
a wygląd? - oceńcie sami
www.i20-hyundai.com/staging_prelaunch/staging.html
www.i20-hyundai.com/staging_prelaunch/Hyundai_13305_i20_GB.pdf