Dodaj do ulubionych

Avus RS6 - głód mocy

IP: *.icpnet.pl 04.05.09, 08:53
A może "karkowóz"? Właściciele tej firemki muszą mieć konkretne poglądy na pewne sprawy, bo nikt normalny nie nazwałby samochodu nazwą budzącą jednoznaczne skojarzenia. No chyba, że tylko w Polsce tak to sie kojarzy.
Obserwuj wątek
    • Gość: re: r23 Re: Avus RS6 - głód mocy IP: 91.197.155.* 04.05.09, 10:49
      masz powazny problem :]
    • Gość: gość Re: Avus RS6 - głód mocy IP: 94.141.128.* 04.05.09, 11:41
      Ładne.........ale MTM poszło troszkę dalej z podrasowaniem tego modelu, czego przykładem jest RS6R.
      www.mototube.pl/film/2234/audi-rs6r-mtm---730-km/
    • Gość: pseudop Re: Avus RS6 - głód mocy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.05.09, 13:21
      white power.... taaa.... czyżby nowa klientela. A hasło z różnych względów nietrafione po prostu...

      Niezależnie od 'efektu nazwy' stworzono genialnego potwora w masce 'starego dobrego' audi bez żadnych udziwnień. Wiejski tuning to chyba najgorsze co się mogło po drodze przydarzyć i cieszę się, że jedynym elementem dodatkowym na karoserii (na życzenie) jest znaczek ;D
    • Gość: nik Re: Avus RS6 - głód mocy IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.05.09, 15:10
      ta, ciekawe ktory to kark kupi sobie samochod za ~600-700tys. zł.
    • Gość: TT Re: Avus RS6 - głód mocy IP: *.pools.arcor-ip.net 04.05.09, 16:02
      Do re23, gdybys uwaznie patrzyl, zauwazyl bys na tablicach rej. dwie "66"
      To oznacza, ze stoja za tym ciemne sily i inni szatani.
    • Gość: aves Re: Avus RS6 - głód mocy IP: *.nhs.uk 12.06.09, 12:00
      white power - czy to, aby nie byla nazwa grupy faszystowskiej? xD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka