Gość: r23
IP: *.icpnet.pl
04.05.09, 08:53
A może "karkowóz"? Właściciele tej firemki muszą mieć konkretne poglądy na pewne sprawy, bo nikt normalny nie nazwałby samochodu nazwą budzącą jednoznaczne skojarzenia. No chyba, że tylko w Polsce tak to sie kojarzy.