viki75 11.05.09, 09:00 bardzo proszę o informację, aby podpiąć przyczepę samochodową do auta, to czy te wszystkie kable wpina się do jednej lampy czy trzeba je roździelić? ( np lewy kierunek do lewej, a prawy do prawej.....?) Link Zgłoś Obserwuj wątek
organista_pl Re: zapytanie 11.05.09, 09:45 Kazdy kabelek z osobna trzeba podpiąć a dodatkowo jeszcze światło hamowania Link Zgłoś
galtom Re: zapytanie 11.05.09, 10:21 No i nie wolno zapomnie o podlaczeniu przewodow hamulcowych do przyczepy inaczej nie bedzie hamowac!!!! Link Zgłoś
viki75 Re: zapytanie 11.05.09, 13:19 bardzo dziękuję za odpowiedz, ale nadal nie uzyskałam odpowiedzi, czy te kable wszystkie wpina się do jednej tylniej lampy, czy muszę je rożdzielić i podpiąć część kabli do lewej lampy, a część so prawej? lewy kierunek już jest, ale nie ma prawego i gdzie mam te kable wpiąć ...w lewą lampę czy w prawą??? bardzo prosze o odpowiedź Link Zgłoś
zimnokrwisty Re: zapytanie 11.05.09, 10:34 > czy te wszystkie kable wpina się do jednej lampy Te kable nie wpina sie do lampy tylko do wtyczki. Jak zamontujesz hak do auta to instalator założy Ci obok niego takie małe gniazdo. I tę wtyczkę z kablami wtyka sie do gniazda. Instalator bedzie widział jak podłaczyc kabelki od gniazda. P.S. Po załozeniu haka nalezy odwiedzic stację robiaca przeglady aut a tam wbija odpowiednią pieczatke do dowodu rej. Link Zgłoś
kaqkaba Re: zapytanie 11.05.09, 11:53 > P.S. Po załozeniu haka nalezy odwiedzic stację robiaca przeglady aut > a tam wbija odpowiednią pieczatke do dowodu rej. A nie dadzą zaświadczenie i z nim do UM po adnotację w dowodzie rejestracyjnym. Bo coś za prosto to wygląda jak na nasdz kraj Link Zgłoś
zimnokrwisty Re: zapytanie 11.05.09, 12:03 Oczywiscie masz rację. Zbytnio uproscilem tę procedure, ale ja ostatni raz montowałem hak chyba z 20 lat temu :-) Link Zgłoś