mysz0lec
11.07.11, 13:39
Drogie Panie,
Czy mimo oszczędzania zdarza Wam się wydać coś na siebie? Zaszaleć raz na jakiś czas i pójść do fryzjera albo kosmetyczki? Mnie ciągnie strasznie, wydaje mi się, że się zapuściłam, ale szkoda mi pieniędzy. No bo przecież trzeba oszczędzać... To oszczędzanie mnie już wykańcza powoli.