Dodaj do ulubionych

fototapety...

06.09.12, 14:54
otóż nosi mnie,zeby sobie przyozdobic tym jedną ze ścian w sypialni wink
oglądam , oglądam i nie wiem ,jakie przyjąc kryteria .Tzn oprócz tego ,ze nie potrafię sie zdecydowac na wzór ;-D , to chodzi mi głównie o jakosc .
I tu pytanie do Was ....
ceny sa bardzo zróznicowane
tu np.duża tapeta a cena 99 zł ?
allegro.pl/tapety-fototapety-tapeta-fototapeta-368cmx254cm-i2583207224.html
Kupić droższą czy nie ma to znaczenia, bo i tak po jakimś czasie sie odklejaja ?
Obserwuj wątek
    • gosia_i_lenka Re: fototapety... 06.09.12, 15:09
      Co do fototapet, to nie doradzę, nie wiem czy się odklejają, chociaż też rozważałam.
      Ja zdecydowałam się na duży tryptyk, muszę powiedzieć ze fajnie to wyszło. Jakość ok no i zawsze można powiesić w innym miejscu przy zmianie aranżacji wnętrza, albo sprzedać.
          • b-b1 Re: fototapety... 06.09.12, 15:40
            Mam dwie w pokojach dziecięcych od około 3-ch lat- podobnych wymiarów. Z różnych firm-choć podejrzewam, że od tego samego sprzedawcy big_grin
            Jedna przyklejona na gładzi, druga na tapecie-nie odkleja się żadna. Cena była o połowę wyższa, ale wybór był mniejszy-więc może dlatego.
            Jest trwała-dobrze się przykleja-nie udało nam się rozerwac ani jednego kawałka.Trzeba tylko pamiętać aby zbyt długo nie trzymać na niej kleju przed przyklejeniem , bo się za bardzo naciąga i o sporych zakładkach, bo po wyschnięciu kurczy się.
    • gk102 Re: fototapety... 06.09.12, 19:36
      Córka ma tę tapetę w pokoju (nr 0180), położoną na kartongipsie 3 lata temu. Wygląda super, nic się nie odkleja. Z przyklejaniem było trochę roboty, bo ona jest w kawałkach (nie w rolce jak zwykłe tapety) i trzeba dopasowywać prostokąty (wczesniej rozłożyć na podłodze). Polecam, bo efekt super.
    • dekorator86 Re: fototapety... 09.11.12, 16:08
      Powiem Ci że dobrze że Cię nosi tongue_out To jest super sprawa, ja ostatnio zakupiłem fototapetę do salonu w sklepie www.dcol.pl i powiem szczerze jeśli jeszcze kiedyś będę coś takiego potrzebował na pewno do nich wrócę, wykonanie super, cena też ok, może nie jakoś super tanio, ale wolałem dołożyć pare złotych i mieć bardzo dobrze wykonaną fototapetę, nie zawiodłem się.
      Do tego jeszcze sie dowiedziałem, że mają jeszcze naklejki na ścianę, super prezent np. dla dzieci. Super motywy obrazów i plakatów.
      Jesli chcesz do sypialni to zajrzyj na fototapety do sypialni. Mi się bardzo podobają te krajobrazy zachodzącego słońca.
      Jeśli masz dzieci to pomyśl o tych naklejkach ściennych, dzieciaki szaleją na ich punkcie, przynajmniej moje były zachwycone smile
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka