advancia
08.11.07, 15:37
Co prawda IVRP przechodzi powoli do historii, ale widać niektórym jednostkom
społecznym spodobała się stworzona przez nią nowomowa i chcą dołożyć swoje
cegiełki do tego barwnego słownika: i tak obok wykształciuchów mamy tu
diorzystki. No ale, mordy wy moje, czas przejść od słów do czynów. Skoro są
diorzystki, to można po drugiej stronie barykady ustawić ziaistki i powalczyć
na argumenty, przy okazji poobrzucać się zawartością ulubionych słoiczków?
Jak rozumiem, obecność na forum oznacza, że uczestnik chce się nauczyć
oszczędzać. Oszczędzamy bez względu na zawartość portfela. Dla niektórych
oszczędzanie jest przymusem, inni robią to z chęci pomnożenia majątku.
Rozumiem, że dyskusje bywają żarliwe i czasami komuś kliknie się o słowo za
dużo, ale mimo to doradzam hamowanie się w ocenach.
Chyba że tytuł forum zamienić z "Oszczędzamy" na "Rozmowy w maglu" lub
"Utrzymanki i prostytutki vs. porządne kobiety, zwolenniczki szarego mydła"...