alina.walkowiak
31.01.09, 11:55
Zbierałam punkty za paliwo na BP przez 3 lata. Dojeżdżam do pracy kilkanaście
kilometrów, więc sporo kasy wydałam na benzynę przez te lata. Jednakże w moim
mieście zamieniono BP na coś innego, więc przy najbliższej okazji postanowiłam
wykorzystać nagromadzone punkty. I wiecie co? Nawet nie bardzo miałam na co je
wymienić, bo nie można się z nich rozliczyć w paliwie (dziwne, nie?) i trzeba
wybrać coś z katalogu. A katalogi są dla tirów, jak się okazuje. Ledwie udało
się znaleźć cokolwiek za moje nędzne 1300 punktów. Ostatecznie stałam się
szczęśliwą posiadaczką dwóch nędznych filiżanek i dwóch miniaturowych
breloczków. Warto zbierać punkty?