Dodaj do ulubionych

Jasnowidzenie

20.10.20, 20:11
Mamy w PL slynna postac, która jasno widzi. Jest nia - chyba na pierwszym miejscu w trafnosci jasnego widzenia - Krzysztof Jackowski (ma swój kanal na YT). Jest zdumiewajaca rzecza, w jaki sposób odczytuje z przedmiotów osobistych obrazy, lokalizuje osoby, odtwarza sytuacje. Jednym z ostatnich filmów wyjasnia m.in. jak wskazal zawieruszona bizuterie.

Macie jakies hipotezy?
Ja mam, ale najpierw chcialbym dowiedziec sie Waszych.
Obserwuj wątek
    • scand Re: Jasnowidzenie 20.10.20, 23:11
      Takie osoby zdumiewają. Z pewnością dostępne dla niego pasmo czasu i przestrzeni musi być większe niż dla zwykłych ludzi. Ale skąd to się bierze? Nie mam pojęcia..
      • al.1 Re: Jasnowidzenie 22.10.20, 19:55
        Widze, ze nikt nie sugeruje jakiegos rozwiazania zagadki jasnego widzenia. Sa to fakty, a faktów sie nie podwaza.
        W przeszlosci jasnowidzacy przewidzieli wiele rzeczy, które pojawily sie w przyszlosci. W zasadzie to juz trudno cos przewidziec, co moze miec miejsce w przyszlosci. Ale ja, nie aspirujacy do jasnowidztwa, tez moge cos jasno zobaczyc. Uwazam, ze jesli zmiany na naszej planecie nie spowoduja totalnej zaglady, to widze mozliwosc, ze mozna bedzie przechodzic przez sciany. smile Mozliwosc taka ma uzasadnienie w przedmiotach, które zmienialy swoja lokalizacje przenikajac wlasnie przez sciany. Jest to opisane m.in. Na: gadula-ekodoktor.blogspot.com/2010/12/nie-do-wiary-prawdziwe.html
        Natomiast gdyby dalej ktos scepil, to podam przyklad takich bezkolizyjnych przesjsc materii przez materie. Domyslacie sie? Jezeli nie, to tak czyni piorun kulisty, który potrafi przejsc sobie przez szybe okienna w calosci i bez naruszenia struktury tafli szyby.
        Ale wracajac do tematu, to moim zdaniem jasnowidzenie moze miec zwiazek z polami torsyjnymi. W tym temacie jest równoczesnie irracjonalizmów autorstwa Szipowa, ale generalnie, cos w tym jest. Czym sa pola torsyjne wyjasnia – chyba najwiekszy ekspert w tej dziedzinie w Polsce – jakim jest dr Diana Wojtkowiak. Szczegóły na www.torsionfield.eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka