Gość: mw IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.01, 09:21 czy ktoś tam był? jak jest? czy warto ? dziekuję za informację ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: toceno Re: podgora !!!!! IP: 213.25.166.* 28.08.01, 09:49 bylismy obok w Makarskiej - obie miejscowosci bardzo ladne, Podgora mniejsza. Ceny sa okey trzeba tylko troche poszukac, za caly nowy dom placilismy 19DM/os w środku sezonu, trzeba sie ostro targowac, bo kwater jest nadmiar i CHorwaci musza walczyc o klienta! Morze - rewelka! Odpowiedz Link Zgłoś