Dodaj do ulubionych

podgora !!!!!

IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.01, 09:21
czy ktoś tam był?
jak jest?
czy warto ?
dziekuję za informację !
Obserwuj wątek
    • Gość: toceno Re: podgora !!!!! IP: 213.25.166.* 28.08.01, 09:49
      bylismy obok w Makarskiej - obie miejscowosci bardzo ladne, Podgora mniejsza.
      Ceny sa okey trzeba tylko troche poszukac, za caly nowy dom placilismy 19DM/os
      w środku sezonu, trzeba sie ostro targowac, bo kwater jest nadmiar i CHorwaci
      musza walczyc o klienta! Morze - rewelka!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka