Dodaj do ulubionych

Sidari Korfu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.12, 13:19
Witam,

Chciałbym prosić o opinie nt ww. kurortu. Polecacie ?
Jak się ma względem Rody ? Gdzie jest więcej Brytyjczyków ?
Obserwuj wątek
      • very_famous Re: Sidari Korfu 11.05.12, 09:30
        Szczerze mówiąc w przypadku Korfu chyba nie ma to większego znaczenia. Wyspa jest naprawdę niewielka, odległości małe, tylko drogi gorsze i raczej kiepsko oznakowane więc lepiej mieć dobrą mapę.

Z Sidari będziesz mieć blisko do Peroulades, gdzie są fajne klify. Mało osób o nich wie bo w przewodnikach brakuje informacji na ten temat, a moim zdaniem warto je zobaczyć!
    • Gość: toja Re: Sidari Korfu IP: 217.153.153.* 11.05.12, 09:37
      Fajne jest Sidari. Ma piękny kanał d'Amour i klify. Dużo ładniejsze niż Roda, w której praktycznie nic nie ma, poza plażą.
      Jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy, to nie jest najlepsze miejsce. Bo na samej północy. Ale jak wypożycie samochód na 2-3 dni, to większość wyspy zobaczycie. Jeśli autobusem to musicie jechać do Korfu, a to od Sidari daleko. I stamtąd dopiero się przesiadać.
    • letsgodance Re: Sidari Korfu 11.05.12, 14:07
      Polecam analizę cen:
      travelscanner.pl/skanuj/sidari

póki co niestety idą w górę :(

Gość portalu: wojcieszek86 napisał(a):

> Witam,
      >
      > Chciałbym prosić o opinie nt ww. kurortu. Polecacie ?
      > Jak się ma względem Rody ? Gdzie jest więcej Brytyjczyków ?
      • Gość: wojcieszek86 Re: Sidari Korfu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.12, 15:14
        Ceny to już mnie mniej interesują - wycieczka zakupiona ;)

Ciekawe czy ceny trzymają poziom względem ubiegłego roku...
        Chociaż słyszałem że Korfu jest deko droższe od Krety, jeżeli chodzi o wydatki na miejscu.

Może ktoś ma pamięć do adresu bloga/przewodnika o Korfu ?
        google atakuje odnośnikami do ofert wakacyjnych...
        • zo_h Re: Sidari Korfu 11.05.12, 15:39
          W sumie to ja nie zanotowałem jakiś znacznych różnic w cenach takich normalnych rzeczy. Jedyne co mnie wyniosło sporo drożej niż na Krecie to wypożyczenie samochodu. W zasadzie w okolicy gdzie byłem nie dało się znaleźć jakiej atrakcyjniejszej oferty, ale może to wynikało z lokalnej zmowy cenowej ;).
    • Gość: ona Re: Sidari Korfu IP: *.play-internet.pl 11.05.12, 17:11
      Witam
      Byłam w Sidari w zeszłym roku w hotelu canal d amour.Okolica ciekawa , niedaleko do Peroulades gdzie są piękne klify. Ogólnie mój hotel nie za ciekawy, natomiast świetne położenie. Do canal d amoure przyjeżdżały ,,pielgrzymki,, aby to miejsce zobaczyć.W centrum Sidari mnóstwo sklepików tawern, i nocne życie do rana.Polecam wycieczkę autokarową do najciekawszych miejsc Korfu z polskim przewodnikiem, warto.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka