Gość: podroznik
IP: *.city.mississauga.on.ca
26.07.04, 23:48
rozumiem, pierwszy raz bo nie bylem
ale po kiego grzyba drugi raz?
zabytki sa do dupy, w Polsce czy w wielu innych
krajach dziesiec razy lepsze
ludzie? tam w wiekszosci to zboczency
pogoda? tez w wielu innych miejscach jest taka sama albo lepsza
wiec dlaczego w kolko jezdzicie do tego malactwa?
ze taniej? czy ze sami zboczeni jak ci malaki jestescie?