Gość: Kasia IP: 194.106.193.* 13.02.06, 17:58 Co powiecie o tym miasteczku, tym apartamencie? dobry wybor dla malzenstwa z 2 letnim dzieckiem w polowie maja?? dziekuje za wszystkie informacje. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj