IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 23:00
hey macie jakieś opinie co do tego miejsca?rozrywek,życia nocnego?
Obserwuj wątek
    • joven25 super 12.05.06, 12:45
      miasteczko jest super, dużo rozrywek,dyskotek. bardzo ładna plaża
    • Gość: Tomek Re: calella IP: *.compower.pl 12.05.06, 23:43
      Właśnie wróciłem z Calella. Było ładnie. Piękna promenada .Dwie równoległe do
      niej uliczki są przepełnione sklepikami knajpeczkami napewno tam coś znajdziesz
      dla siebie. Piewszy piciąg do Barcelony 6,01 cena biletu 3 euro.( dla tej strefy)
      Na dworcu w Calelli dwa automaty i kasa. czas przejazdu do Placa de Catalunya
      godzina i siedem minut.Miłego pobytu
    • Gość: pati Re: calella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 16:02
      byłam w calelli dwa razy i było super .miasto specjalne dla młodych
      ludzi.dyskoteki,bary,sklepiki SUPER.A ludzie po prostu bajka.nie musisz znać
      języka i tak się dogadasz.miłego wyjazdu na 100% będziesz zadowolony.papapapapa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka