Dodaj do ulubionych

WYPADY Z LLORET

IP: *.chello.pl 17.07.03, 19:22
Wybieram się na jakiś czas do Lloret de Mar... jednak nie jestem
zwolenniczką leżenia plackiem na plaży... co o okolicy jest godne
obejrzenia? (oczywiście oprócz Barcelony) (proszę o informację na temat
interesujących miejsc Katalonii, bardzo mnie też interesuje sposób do nich
dotarcia - autobus czy pociąg, a także przykładowe ceny biletów)
Obserwuj wątek
    • kasia.lomanczyk Re: WYPADY Z LLORET 17.07.03, 23:43
      Tossa de Mar, wycieczka na jedno popoludnie, warto obejrzec stare
      sredniowieczne domy i mury. Dojazd z Lloret autobusem, ceny biletu nie
      pamietam, bo jechalam stopem.
    • kasia.lomanczyk Re: WYPADY Z LLORET 17.07.03, 23:47
      Ech, za szybko mi sie wyslalo.
      Oprocz tego fantastyczne jest Muzeum Salvadora Dali w Figueres. Nie wiem czy
      jezdzi tam autobus z Lloret, ja jechalam pociagiem z Blanes z przesiadka w
      Massanes. Ceny biletu tez nie znam, bo mialam bilet CIV. Z 5 euro pewnie
      bedzie. Nie zapomnij obejrzec wystawy bizuterii projektu Dalego, wchodzi sie na
      ten sam bilet co do Museu Dali.
      Girona - dojazd autobusem z Lloret za jakies 3 euro chyba.
      Aquapark - dojazd darmowym autobusem z dworca autobusowego w centrum Lloret, co
      30 minut.
    • kasia.lomanczyk Re: WYPADY Z LLORET 18.07.03, 00:06
      Jeszcze jedno mi sie przypomnialo: do Tossy moze lepiej nie jedz autobusem, a
      zafunduj sobie wycieczke stateczkiem ze szklanym dnem. Bilety kupisz w budkach
      na deptaku przy samej plazy. Przyjemny rejsik, piekne widoki po drodze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka