Gość: kara
IP: 195.94.199.*
18.08.03, 15:24
Czy ktoś z Was miałby chęć jechać (a raczej lecieć) do Hiszpanii,
najprawdopodobniej do Barcelony około 10-15 września, na jakieś 2 tygodnie?
Nastawiam się głównie na zwiedzanie, choć nie tylko i miło by było mieć
towarzystwo. Znam trochę hiszpański i zamierzam sama organizować wyjazd (nie
przez biuro podróży). Jeśli ktoś jest zainteresowany to dajcie znać na forum.
Pozdrawiam