IP: 195.94.199.* 18.08.03, 15:24
Czy ktoś z Was miałby chęć jechać (a raczej lecieć) do Hiszpanii,
najprawdopodobniej do Barcelony około 10-15 września, na jakieś 2 tygodnie?
Nastawiam się głównie na zwiedzanie, choć nie tylko i miło by było mieć
towarzystwo. Znam trochę hiszpański i zamierzam sama organizować wyjazd (nie
przez biuro podróży). Jeśli ktoś jest zainteresowany to dajcie znać na forum.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Ptica Re: Kto chce? IP: *.era.pl 19.08.03, 12:45
      Ja też planowałem wyjazd w tym terminie to może by tak razem napisz coś
      konkretniej,napisz na forum lub na priv.Pozdrawiam mój adres Ptica@eranet.pl
    • Gość: Tomek Re: Kto chce? IP: *.lomza.sdi.tpnet.pl 20.08.03, 22:15
      Daj znać adres maryjane@gazeta.pl
      Napisz co planujesz
    • Gość: kasia Re: Kto chce? IP: 62.233.139.* 28.08.03, 13:04
      hej
      jak się uda to ja chciałabym jechać 12-20
      kate@wa.onet.pl
    • Gość: Johny Re: Kto chce? IP: hpcache:* 28.08.03, 15:29
      Nie chce cie straszyć ale w podobny sposób zaczęła się znajomość tej dziewczyny
      zamordowanej w Tatrach. Ufaj ale patrz komu ufasz ....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka