jeszcze_dzis 17.10.05, 16:23 Moi mili, Gdzie mozna pojsc na grzyby w okolicach NYC lub w CT? Tylko prosze o szybka odpowiedz bo mi sie sezon skonczy :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ampolion Re: Grzybki 17.10.05, 21:34 Są kluby zbieraczy, najlepij z nimi na grzyby się wybierać. N.p.: theforagerpress.com/community/cnyms/543-03.htm Odpowiedz Link Zgłoś
damiri Re: Grzybki 20.10.05, 20:43 A miedzy Montauk i woda, na pasmie wydm, sa w lasku grzybki))))) Odpowiedz Link Zgłoś
aniutek Re: Grzybki 22.10.05, 01:02 upstate NY, Phenicia, Andies, Margaretville czy dalej Harrisburg ( i harrisburg resort nad jeziorem, ktorego wlascicielami sa Polacy) mase grzybow jednak radze ostroznie sie poruszac po lesie bo latwo sie zgubic a to knieje nie zwykly las. Odpowiedz Link Zgłoś