17.10.05, 16:23
Moi mili,
Gdzie mozna pojsc na grzyby w okolicach NYC lub w CT? Tylko prosze o szybka
odpowiedz bo mi sie sezon skonczy :)
Obserwuj wątek
    • ampolion Re: Grzybki 17.10.05, 21:34
      Są kluby zbieraczy, najlepij z nimi na grzyby się wybierać.
      N.p.:
      theforagerpress.com/community/cnyms/543-03.htm
    • damiri Re: Grzybki 19.10.05, 19:17
      Koniec Long Island, za Montauk
      • claudia207 Re: Grzybki 20.10.05, 00:27
        Za Montauk is woda ;-)
        • damiri Re: Grzybki 20.10.05, 20:43
          A miedzy Montauk i woda, na pasmie wydm, sa w lasku grzybki)))))
          • aniutek Re: Grzybki 22.10.05, 01:02
            upstate NY, Phenicia, Andies, Margaretville czy dalej Harrisburg ( i harrisburg resort nad jeziorem,
            ktorego wlascicielami sa Polacy) mase grzybow jednak radze ostroznie sie poruszac po lesie bo latwo sie
            zgubic a to knieje nie zwykly las.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka