kisiulak 09.05.06, 15:57 Cześć wszystkim! Jestem mamą 6 miesięcznej Kajuni, i mieszkamy koło Waszyngtonu. W Stanach jestem już prawie połowe mojego życia czyli 14 lat!!! Czy jest tu ktoś z tych okolic? Pozdrawiam serdecznie, Kaśka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mijaczek Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 26.05.06, 23:51 chyba ci nie odpowiedzial nikt ;o) ale co ja tam bede pisac... wiesz, gdzie jestem ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
jantar2005 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 17.06.06, 02:25 Ja mieszkalam w Maryland ale przenieslismy sie w maju z powrotem do NY. Domu nie sprzedalismy tak wiec mam nadal nadzieje ze wrocimy do Maryland w przyszlym roku. Uwielbiam tam mieszkac i w okolicach DC i Baltimore jest tyle atrakcji dla dzieci, ze nie mozna sie nudzic Odpowiedz Link Zgłoś
zanetaub Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 18.06.06, 18:42 czesc, my niestety mieszkamy w Charleston SC, ale tez mam mala coreczke- Kasia jest z 20 listopada 2005 i urodzila sie 4 tgd wczesniej, to jest prawie w wieku Twojej malej- jak jest data jej urodzin? pozdrawiam Zaneta Odpowiedz Link Zgłoś
mjermak Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 19.06.06, 17:41 ja mieszkam kolo DC, przenosze sie wlasnie ale nadal w metro area i w MD a ty gdzie dokladnie? mam 4 letnia coreczke wiec troche za stara dla twojego malenstwa Odpowiedz Link Zgłoś
hejjkum Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 25.06.06, 15:17 hej, ja mieszkam w MD - Bethesda. mam 2,5 roczna coreczke znam sporo polskich mam w okolicy DC jak masz jeszcze ochote na kontakt to sie odezwij. pozdrwaiam Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak :) 29.06.06, 22:02 mjermak, napisalam Ci w innym watku ze chyba sie znamy! przynajmniej z widzenia. Dziewczyny, to moze jakies spotkanie w DC lub okolicach? Odpowiedz Link Zgłoś
mjermak Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.06.06, 22:21 pewnie ze sie znamy (aczkolwiek nie wiem w ktorym watku to napisalas) swiat jest maly a waszyngton jeszcze mniejszy a chociaz ja ciebei pamietamz dyskoteki z brzuszkiem to pzerciez wiecznie w tej ciazy chodzic nie moglas i normalne ze zostaals mama w stanach Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak mjermak 29.06.06, 22:29 Poszlam na Twoj blog i jakos mi sie znajomy wydawal. Kiedys bylam na Twojej stronie, wlasnie zaraz po pierwszej dyskotece. Ale ze mnie detektyw co? He he. No wlasnie, ciaza tylko (az) 9 miesiecy, a moja niunia ma juz 8 miesiecy. Chce juz nastepnego dzieciaczka bo z tym tak latwo :) A gdzie teraz mieszkacie? Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Forum DC - poprawka 21.09.06, 22:14 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=43301 Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 28.09.06, 20:49 HEJ kASIU, SZUKASZ JESZCZE ZNAJOMYCH? JA JESTEM MAMA 10 MIESIECZNEJ ZOSI, DAJ ZNAC! Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 28.09.06, 22:27 Czesc! No właśnie próbuje zorganizować Mamusie z okolic DC, ale jokoś mi to nie wychodzi ;) Mieszkasz koło DC? Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 01:31 Mieszkam w Arlington i znam bardzo duzo mam z bobasami, wlasciwie dziecmi troszke wiekszymi od naszych, one spotykaja sie co tydzien, ale w takich porach kiedy moja Zosia akurat spi, sparawdzasz maila regularnie na gazecie, to moze w ten sposob bedziemy sie kontaktowac? A gdzie Ty mieszkasz? Pozdrawiam, Magdalena Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 03:05 To znaczy znasz mamy z bobasami Polki? Wiem ze jest tu coraz wiecej Polakow bo sporo przychodzi na imprezy, ale jakos mlodych mamus nie poznalam. Ja mieszkam w Silver Spring. A moja Kaja juz konczy roczek za nie caly miesiac - ach jak ten czas szybko leci. Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 03:19 Tak, znam mamy Polki z dziecmi, no wiesz ja na imprezy to nie mam sily, brakuje mi snu ciagle i na okraglo. Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 04:38 Rozumiem :) Moja cøra na szczescie przesypia nocki, wiec chociaz w tym mam ulge. W kazdym razie bardzo chetnie sie spotkam z Toba/Wami :) Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 15:15 Super, to to przyjedziecie do nas czy spotkamy sie gdzies zeby zrobic cos fajnego? Daj znac kidy Ci pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 15:30 W jakiś weekend może? Wszystko mi jedno gdzie, dojadę wszędzie :) Ten weekenend mi nie bardzo pasuje, ale może następna niedziela? Jak myślisz? Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 22:44 Oj, wiesz weekendy to mi nie za bardzo pasuja, po pierwsze czesto jezdzimy do NYC, do rodziny a po drugie niedlugo chrzcimy Mala, wiec trzeba to jakos zorganizowac, a Ty pracujesz w ciagu tygodnia? Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 29.09.06, 23:00 Tak, pracuje codziennie. Czasami w piątki pracuje w domu, to ewentualnie wtedy mogę się wyrwać na pare godzin. :( A kiedy robisz chrzciny? Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 01.10.06, 18:27 Oj, jak bysmy mogly spotkac sie w ciagu tygodnia to bylo by fajnie, chrzciny w grudniu... Odpowiedz Link Zgłoś
martartek Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 15.10.06, 03:02 Jestem z Timonium,MD chetnie poznam inne mamy i maluszki. Mieszkam tu 5 rok a corcie mam 10 m-cy :)) Kisiulak ja tez bym chciala drugie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 20.10.06, 00:41 jak juz pisalam wyzej mi pasuje najbardziej w ciagu tygodnia, a Tobie? pracujesz? Tez mieszkam tu okolo 5 lat a Zosia ma prawie 11 miesiecy! Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
martartek Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 20.10.06, 04:47 Nie pracuje, w ciagu tygodnia jak najbardziej mi pasuje.No to mamy rowiesniczki! Bardzo chetnie was poznamy. Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 20.10.06, 22:15 No to jak sie umowimy?Moze sie zmailujemy z nr telefonow? pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
martartek Re: Witam i o ludzi koło D.C. pytam :) 21.10.06, 02:43 wyslalam ci email Odpowiedz Link Zgłoś