heath2
12.02.06, 12:35
Kiedyś na Discovery oglądałam długi program o ciąży.Mówiono też o USG 3D,
między innymi to, że pomaga wykryć różne wady lepiej niż zwykłe USG. Spytałam
moją gin i powiedziała, że to nic specjalnego, tylko dla radochy
rodziców.Niedawno znów był krótki program na TVN24 i pkazywano lekarza z
Krakowa, który chwalił zalety 3D jeśli chodzi o monitorowanie przepływów krwi
i łożyska.I już nie wiem, co o tym sądzić.Mam wielkie obawy co do końcówki
mojej ciąży, bo poprzednia nagle i tragicznie zakończyła się.I nic prócz
łożyska nie wskazywało na anomalie.Co o tym USG 3D sądzicie? Gdzie można
jechać i otrzymać rzetelny obraz łożyska przed 35tc? Czy korzystacie z 3D
tylko, żeby obejrzeć buzię dzidzi? Proszę o konkretne nazwiska lekarzy i ośrodki.