Gość: alina
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.04.07, 21:23
Jakie macie doświadczenia z roamingiem we Francji, bo ja fatalne. Miałam pop-
a ; po kilkuminutowej rozmowie zostałam bez kasy, a na reklamacje orange nie
odpowiedzialo. Z samych swoich nie moglam sie czesto dodzwonic, a jak sie
laczylam to nic nie bylo slychac, a licznik bil. Ci zachowali sie
przyzwoicie, tzn. na reklamacje odpowiedzieli odmownie, ale pieniadze oddali.
Pod wzgledem telefonizacji i informatyzacji Francja prowincjonalna pozostawia
wiele do zyczenia (e-cafe to rzadkosc)a tak calkiem bez lacznosci z krajem
czuje sie troche nieswojo. Co robić? tylko sms-y?