Gość: Lucyna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.11.05, 16:51
SZUKAM OSOBY, KTORA CHCIALABY PODJAC LEGALNA PRACE W CLASS HOTEL (****) W
VALLE D'AOSTA. jA DOSTALAM TAM PRACE I ZACZYNAM ZA 3 TYGODNIE, BO TERAZ HOTEL
JEST ZAMKNIETY. DYREKTOR POSZUKUJE OSOBY, KTORA PRACOWALABY ZE MNA I
JEDNOCZESNIE DZIELILA ZE MNA POKOJ W HOTELU. WARUNKI SA NAPRAWDE KORZYSTNE.
900 EURO NA REKE, WYZYWIENIE, NOCLEG, DZIEN WOLNY W TYGODNIU, 13-TKI, 14-TKI.
OSOBA POWINNA MOWIC PO WLOSKU, MIEC JAKIES DOSWIADCZENIE W PRACY JAKO
KELNERKA I NAJLEPIEJ ABY MIALA PERMWSSO DI SOGGIORNO. WIEM, ZE TO NIELATWE,
ALE MOZE KTOS TAKI WLASNIE SZUKA PRACY. PODKRESLAM ZE PRACA JEST LEGALNA I
DYREKTOR ZAMIERZA STWORZYC TEAM NIETYLKO NA SEZON,ALE NA STALE. PISZCIE
LOOCYNKA@LIBERO.IT