Gość: MADZIA IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 14.06.03, 21:27 WYBIERAM SIĘ DO CESENTICO MOŻE KTOŚ TAM BYŁ I MOŻE MI POMÓC CO CIEKAWEGO TAM JEST DO ZWIEDZANIAJAK SPĘDZAĆ WOLNY CZAS? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Linn Re: cesenatico IP: *.dialup.tiscali.it 16.06.03, 07:19 Zajrzyj na www.cesenatico.it / takze w innych wersjach jezykowych /. Odpowiedz Link Zgłoś
aniawegrzyn Re: cesenatico 03.07.03, 21:20 Kiedy się wybierasz do Cesenatico? My planujemy wyjazd 23.08, bo wtedy znacznie taniej. Odpowiedz Link Zgłoś