Dodaj do ulubionych

Florencja- dojazd

IP: 62.233.165.* 11.07.08, 15:00
szukam najtańszych połączeń do Florencji
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc tymczasowy Re: Florencja- dojazd IP: 193.19.72.* 11.07.08, 16:05
      rozumiem ze chodzi ci o polaczenia z Polski? Ja kiedys jechalam
      autokarem (cos kolo 24 godzin), dowoza w okolice dworca kolejowego
      we Florencji. Lotniska we Florencji nie ma z tego co wiem, więc
      trzeba dolecieć do Bolonii a stamtad np autobusem do Florencji. We
      Florencji jest duzy dworzec kolejowy i autobusowy wiec mysle ze jest
      wiele lokalnych polaczen. Tu masz troche info
      www.comune.fi.it/opencms/export/sites/retecivica/citta/turismo
      /trasporti/extra_urbane.htm
      • Gość: gosc Re: Florencja- dojazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 17:07
        Oczywiście że jest lotnisko we Florencji.
    • ewa553 Re: Florencja- dojazd 11.07.08, 20:11
      Samolotem do Pisy (lata tani RyanAir). Z lotniska Pisa na dworzec
      Pisa jezdzi liniowy autobus, odleglosc 10 minut. Pociagi (tanie) co
      godzina do Florencji, jedzie sie tylko godzine.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka