Gość: rolka IP: 62.233.165.* 11.07.08, 15:00 szukam najtańszych połączeń do Florencji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc tymczasowy Re: Florencja- dojazd IP: 193.19.72.* 11.07.08, 16:05 rozumiem ze chodzi ci o polaczenia z Polski? Ja kiedys jechalam autokarem (cos kolo 24 godzin), dowoza w okolice dworca kolejowego we Florencji. Lotniska we Florencji nie ma z tego co wiem, więc trzeba dolecieć do Bolonii a stamtad np autobusem do Florencji. We Florencji jest duzy dworzec kolejowy i autobusowy wiec mysle ze jest wiele lokalnych polaczen. Tu masz troche info www.comune.fi.it/opencms/export/sites/retecivica/citta/turismo /trasporti/extra_urbane.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Florencja- dojazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 17:07 Oczywiście że jest lotnisko we Florencji. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa553 Re: Florencja- dojazd 11.07.08, 20:11 Samolotem do Pisy (lata tani RyanAir). Z lotniska Pisa na dworzec Pisa jezdzi liniowy autobus, odleglosc 10 minut. Pociagi (tanie) co godzina do Florencji, jedzie sie tylko godzine. Odpowiedz Link Zgłoś