szymucia
23.07.08, 15:42
Czy ktoś wrócił w tych dniach z Rimini? Jaka tam pogoda i czy nie ma
utrudnieni NA DROGACH . My jedziemy tam jutro i patrząc przez okno mam obawy
czy dobrze spakowałam walizkę. Ciepłych ciuchów w lecie mam już dość.
Forumowicze radżcie coś!