23.07.08, 15:42
Czy ktoś wrócił w tych dniach z Rimini? Jaka tam pogoda i czy nie ma
utrudnieni NA DROGACH . My jedziemy tam jutro i patrząc przez okno mam obawy
czy dobrze spakowałam walizkę. Ciepłych ciuchów w lecie mam już dość.
Forumowicze radżcie coś!
Obserwuj wątek
    • Gość: zyga04 Re: pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.08, 16:13
      Wracałem w sobotę.Co do pogody to spoko.Z ciepłych rzeczy miałem
      tylko dres i chyba raz go ubrałem.Gorzej było na autostradzie
      pomiedzy Weroną a Trento,sznur samochodów,slimacze tempo,zapchane
      parkingi na stacjach benzynowych.W przeciwnym kierunku do Werony
      troche mniejszy ruch.Ogólnie trzeba przewidziec że utrudnienia mogą
      byc.Napewno w srodku tygodnia to inaczej wyglada. .Zyczę udanego
      wypoczynku.
    • linn_linn Re: pogoda 23.07.08, 18:10
      Tu sa instrukcje dot. prognozy pogody. Nie mnozcie takich watkow.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=206&w=80500840&v=2&s=0
      Rimini od dzis do wtorku:
      www.ilmeteo.it/meteo/Rimini

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka