Dodaj do ulubionych

aran-cia - DZIENNIK DIETY

01.07.10, 11:21
Witam Was smile
Już chyba czwarty raz chcę zacząć dietę tongue_out Normalnie ciągle brak mi większej motywacji sad Dieta jest super, sama przecież jestem doskonałym przykładem, że można schudnąć - za 1 poważnym podejściem - 12kg w dwa miesiące, za 2 - przez samą pierwszą fazę trwającą dwa tygodnie zeszło mi 6kg.

Niestety w pewnym momencie tracę motywacje sad To mój największy problem.

Założyłam ten wątek, aby móc dzielić się z Wami moimi sugestiami. Mam zamiar opisywać każdy dzień, chwalić się sukcesami w spadku wagi, prosić Was o pomoc w sytuacjach kryzysowych smile
Zwykle zakładałam sobie taki dzienniczek sama dla siebie. Tym razem dla większej motywacji postanowiłam, że będę się Wam zwierzać. Mam nadzieje, że będziecie mnie dopingować, mobilizować, pouczać, krytykować gdybym robiła coś nie tak itd.

Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć to nie ma sprawy - nie chcę żeby to był wyłącznie mój wątek, ale łatwiej będzie mi pisać w jednym miejscu i mieć wszystko uporządkowane.

Dietę zaczynam jutro, także podam aktualną wagę sądzę, że jest to około 63/64 kg. Już to kiedyś pisałam, że mierze się tylko w udzie - zresztą u mnie przy spadku wagi, spadają także centymetry.

Mam oczywiście swoje wagowe cele (wzrost 163 cm)
I - 55kg (chciałabym tą wagę osiągnąć do około 15 sierpnia)
Wyjeżdżam w mniej więcej tym terminie na wakacje, także marzy mi się osiągnąć taką wagę do tego czasu wink

II - 50 kg - mam wielkie wątpliwości czy uda mi się to zrealizować, ale się postaram. Najpierw jednak chcę skupić się wyłącznie na celu nr I.

Co do ćwiczeń fizycznych - z powodu sesji w tej chwili pozwolić sobie mogę jedynie na wysiłek umysłowy (mniej więcej do 11 lipca).
Potem postaram się dodać jakieś ćwiczenia - rower, marszo-biegi ->zresztą moje ulubione smile

Także do jutra smile !
Trzymać proszę za mnie kciuki ;D - wracam mam nadzieję, że na stałe.

Obserwuj wątek
        • aran-cia Re: aran-cia - DZIENNIK DIETY 01.07.10, 12:32
          Napisałaś w innym wątku, że wolno chudniesz, ale i wolno tyjesz - może po prostu musisz poczekać dłużej na efekty ?
          Ja przez pierwsze 3 dni diety bardzo dużo zwykle chudnę, ale wiadomo że to woda. Jak będzie tym razem ? Okaże się, liczę na około 5 kg w 1 fazie.

Podaj swój przykładowy jadłospis smile
            • aran-cia Re: aran-cia - DZIENNIK DIETY 01.07.10, 12:42
              A od ilu dni jesteś na diecie ? Jesz odpowiednie porcje ? Tzn aby nie być głodnym, ale z drugiej strony żeby się nie przejadać.

Ja za 1 razem schudłam w 1 fazie 4kg i szczerze mówiąc jadłam o wiele za mało - taki paradoks. Uświadomiły mnie w tym inne plażowiczki na tym forum. Za drugim razem specjalnie się w jedzeniu nie ograniczałam po prostu się najadałam i nie "grzeszyłam" i waga pokazała 6kg mniej.
              Nie wiem czy to od tego czy nie, ale za 1 razem wydaje mi się że spowolniłam za bardzo metabolizm - schudłam 12 kg ale bardzo szybko odrobiłam te kg - oczywiście nie wszystkie, ale większość.
    • aran-cia I FAZA - DZIEŃ I - 2.07.2010 02.07.10, 08:21
      No to zaczęłam smile

waga początkowa: 65,1 kg - szok, myślałam że jest mniej. Może to być spowodowane gromadzeniem się wody, ale to się okaże.

udo: 54,5 cm

Czyli do celu I pozostało 10,1 kg - no nie powiem, ładnie się mi uzbierało. Jestem szczerze mówiąc na siebie wściekła.

Planowany jadłospis:

śniadanie: jajko sadzone, sałatka warzywna, trójkącik serka topionego light

II śniadanie - jogurt naturalny 0% z łyżeczką ciemnego kakao + kilka kropel aromatu

obiad - klopsiki z tuńczyka + sałatka warzywna

podwieczorek - nasiona słonecznika, zielona herbata

kolacja - chudy twaróg z warzywami

Porcję są oczywiście takie w sam raz - nie głodzę się ani nie przejadam.

Odezwę się wieczorem zdając relacje z dzisiejszego dnia smile Pozdrowienia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka