Dodaj do ulubionych

całkiem inny problem

31.01.06, 11:59
Nie powiedziałabym, że jestem gruba, ale wiadomo, że miło byłoby zmienic coś
niecoś tylko.. Mnie przerażają ilości tego jedzenia! Jem straszliwie mało..
albo i wcale w niektóre dni. Czy jak zacznę stosować taką dietę to nie będzie
ona miała odwrotnego efektu?
Obserwuj wątek
    • piaget11 Re: całkiem inny problem 31.01.06, 12:04
      nie powinna, ktoś tu liczył, że tak naprawdę ta dieta to trochę ponad 1000
      kcal - a to dlatego, że eliminuje węglowodany prote, które są wysokokaloryczne
      poza tym nie musisz dużo jeść. Śnidanie obiad kolacja + przegryzki - każde taka
      porcja jaka Ci odpowiada (sałatka z warzyw to może być już cały obiad)
      • mafilka Re: całkiem inny problem 31.01.06, 14:14
        Piaget11 co to są węglowodany proste, wg Ciebie oczywiście...?
        • piaget11 Re: całkiem inny problem 01.02.06, 11:45
          węgle proste to takie, które organizm szybko trawi i które podnoszą poziom
          cukru we krwi (cukier szybko rośnie, szybko spada i pojawia się głód). Do
          prostych należą słodycze, bułeczki, słone mączne przekąski...
          złożone to te w mące z pełnego przemiału (ciemne piczywo), z warzyw itd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka