Dodaj do ulubionych

POMOCY! Czy można jeść wędzone ryby???

25.07.09, 23:15
Pomóżcie, proszę. Czy mozna jeść wędzone ryby w trakcie I fazy?
Obserwuj wątek
    • pan_i_wladca_mx Re: POMOCY! Czy można jeść wędzone ryby??? 26.07.09, 14:08
      mysle, ze mozna

      pytanie co z kasza? jak ja zakwalifikowac?
      • agacior89 Re: POMOCY! Czy można jeść wędzone ryby??? 27.07.09, 10:02
        jak najbardziej można! W każdej fazie.
        Kasza- można, ale od drugiej fazy.
        • sessbang Re: POMOCY! Czy można jeść wędzone ryby??? 27.07.09, 16:02
          wielkie dzieki smile
          a rybki (takie z puszki) w sosie pomidorowym?
          i wafle ryzowe?
          oczywiscie w pierwszej fazie smile
          • mikleke Re: POMOCY! Czy można jeść wędzone ryby??? 27.07.09, 17:03
            Ryby z puszki w sosie pomidorowym - sos na 100% zawiera cukier, a więc w I fazie
            raczej odpadają. Proponuję zastąpić śledziami w oleju (takimi świeżymi) i z
            cebulką, albo szukaj takich w puszkach, gdzie w składzie nie ma cukru. Jeśli
            jest - to się z nimi pożegnaj niestety.

            Wafle ryżowe - odpadają, a swoją drogą wbrew pozorom są niesamowicie niezdrowe i
            powinni tego zabronić smile
            • sessbang Re: POMOCY! Czy można jeść wędzone ryby??? 27.07.09, 21:51
              wielkie dzieki! bardzo przydadza mi sie rady smile
            • agacior89 Re: POMOCY! Czy można jeść wędzone ryby??? 30.07.09, 19:53
              Zamiast rybek radziłabym:
              tuńczyka w sosie własnym
              koncentrat pomidorowy (taki bez cukru)
              musztarda Dijon (Develey czy jak tam- tylko ta kupuję, na 100% bez cukru)
              To jest tak dobre że jadam prawie codziennie, jeszcze z cebulką i kiszonym
              ogóreczkiem, mmm big_grin

              A z wafli ryżowych nawet się mój facet śmiał: niby takie dietetyczne i w ogóle
              to po co je w czekoladzie produkują? Ale cynamonowym nie potrafię się oprzeć.
              Trudno- raz na jakiś czas sobie pozwolę jak wejdę na "trójkę"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka