Gość: LittleGirl
IP: *.piotrkow.sdi.tpnet.pl
31.05.03, 17:27
Witam! Chodzę do III klasy LO i mam pewien problem. Za rok matura,a z moją
ortografią jest nie najlepiej. Z dyktand, które były robione w I i II klasie
dostawałam oceny niedostateczne. Ale w wypracowaniach klasowych, które
piszemy 2 razy w roku nie robie błędów ortograficznych. Czasami zadarzają mi
sie błędy ort. jak pisze klasówki z innch przedmiotów, np.geografii( zdarza
mi sie napisac nazwy krain geograficznych z małej litery), często mam
dylematy jak napisac dane słowo. Ale czy to jest dysortografia? Jak myslicie?
Poszłabym do poradni psychologiczno-pedagogicznej sie przebadac, ale tam sa
testy na inteligencje( wole nie mysleć jak bym się czuła, gdyby nie daj Boże
wyszło, że mam Q ponad przeciętną ;)))-mam niską samoocene więc to by mnie
pogrążyło ). A może to badanie w poradni wygląda inaczej. Czy ktos mógłby mi
je opisać? Z góry dziękuję :)