ata99
06.05.09, 21:51
Miałam dziś okazję porozmawiać z lekarzem gin.bardzo doświadczony, już
na emeryturze. Spytałam co sądzi o długim karmieniu i byłam pewna, że
mnie wyśmieje. Położna ktora była świadkiem tej rozmowy, zaczęła
swoje, że to przecież już raczej potrzeba przytulenia itp. dyrdymały,
a Pan Doktor się sprzeciwił stanowczo takiej opinii. Stwierdził, że
lepszego mleka nikt nie wymyślił i jeśli jest to trzeba się cieszyć i
korzystać. Nawet i 3 lata, a może ciut więcej. Mądry stary lekarz, od
razu mi się zrobiło weselej.