25.05.12, 11:49
Witam serdecznie.
W czerwcu czeka mnie zabieg ablacji. Czy któraś karmiąca mama to miała?
Pytam, ponieważ po niej nadal chlałabym kontynuować karmienie mojej prawie 2 letniej córci, a nie wiem, czy będę brała jakieś leki po zabiegu? np. przeciwzakrzepowe???
Obecnie nie przyjmuje żadnych leków prócz preparatów magnezu.
Mój kardiolog /pro kp/ nie stwierdzi teraz tego.

dziękuje za każda informację
Obserwuj wątek
      • ewa_zawada1 Re: ablacja 27.06.12, 12:48
        Jeśli karmisz piersią, a będziesz przyjmować leki, polecam dzwonić do doradcy laktacyjnego.Ja sama tak robię, gdy mam wątpliwości. Moja ulubiona doradczyni- Dorota Szatkowska, nr.600 899 032. Ja tez mam za 4 dni ablację. Moj kardiolog zapewniał, ze będą podane mi leki bezpieczne dla karmionego maleństwa. Na wszelki wypadek moge wysłać smska do p. Dorotki z nazwą leku i ona mi powie, czy brać czy nie. Pozdrawiam
    • magdakierat998 Re: ablacja 19.12.21, 02:43
      Przepraszam za małą reklamę, ale usługa jest na tyle dobra że szkoda jej nie polecić. Sprawdzałam na własnej skórze. i jeśli np. na holterze zwykłym nic nie wychodzi, a macie objawy, lub jesteście po zabiegu, lub po prostu chcecie się dokładnie przebadać to polecam holter długonowy - będziecie mieli pewność czy coś się dzieje czy nie , a jeśli się dzieje to co. Usługa firmy w której pracuje firmy - długoterminowy holter EKG Nuubo, z doskonałą jakością sygnału i najwygodniejszy na rynku - można pracować, biegać, skakać, uprawiać sport, spać, i jest po prostu wygodnie . Więcej info na stronie : ekgholter.pl . Nasza firma dostarcza sprzęt do ablacji do szpitali od ponad 10 lat i teraz ruszyliśmy z usługa dla prywatnych osób - niestety takie badanie długoterminowe nie jest refundowane. Gdybyście chcieli polecenie na dobrych lekarzy od ablacji - także służę pomocą . Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka