szpulotek
06.02.06, 18:48
Byłam rozjasniana blondynką, wracam do naturalnego koloru włosów, zrobiłam u
fryzjera pigmentację i 2 razy farbowanie, wlasny odrost jest praktycznie
niewidoczny, ale zastanawiam sie czy moglabym juz dla odswiezenia koloru,
polysku uzywac farby roslinnej - Logona, boję sie zielonych
niespodzianek...poradzcie proszę...