Dodaj do ulubionych

farba roślinna po chemicznej???

06.02.06, 18:48
Byłam rozjasniana blondynką, wracam do naturalnego koloru włosów, zrobiłam u
fryzjera pigmentację i 2 razy farbowanie, wlasny odrost jest praktycznie
niewidoczny, ale zastanawiam sie czy moglabym juz dla odswiezenia koloru,
polysku uzywac farby roslinnej - Logona, boję sie zielonych
niespodzianek...poradzcie proszę...
Obserwuj wątek
    • deanna1 Re: farba roślinna po chemicznej??? 07.02.06, 14:06
      raczej nie poleca się farbowania farbami roślinnymi włosów farbowanych przedtem
      chemicznie
      • kraxa ja ufarbowalam Chna 07.02.06, 15:23
        właosy uprzednio wielokrotnie rozjaśniane chemia do blondu. I wyszło Ok,
        żadnych zielonych niespodzianek, po prostu w miejscu gdzie włosy były silnie
        wytlenione kolor jest jasniejszy, ale w sumie daje to naturalny efekt pasemek.
        Tylko niech to zrobi fryzjerka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka