IP: *.ruczaj.pl 10.02.03, 15:33
hej,
właśnie nabyłam bardzo ładny gorset. Idealnie dopasowany, może ciutkę
spłaszcza piersi, ale trudno... Tylko mam problem, mam wrażenie że jak się za
bardzo będę ruszać (czyt. tańczyć) to może mi sie obsuwać w dół. Czy Wam się
to zdarzyło? Spróbowałam w nim trochę poskakać (już w domu nie w sklepie) i
na razie jest OK. ale może przyszyć ramiączka? Z tasiemki albo koronki? albo
wręcz silikonowe? Bo chyba głupio by było gdyby na weselu szwagierki
wyskoczył mi nagle cyc...
Obserwuj wątek
    • Gość: marghot Re: gorsety IP: 62.148.83.* 10.02.03, 15:41
      Ilonko,
      z dobrze dobranego gorsetu nic nie powinno Ci wyskoczyć ;)
      jeśli jednak nie czujesz się komfortowo, może powinnaś postarać się o naramki
      silikonowe(ale to już nie to samo co bez).
      A staniczek będziesz miała pod spodem?
      Przeprowadx próbę generalną z podskokami, w zaciszu domowym :D
      • Gość: Ilona Re: gorsety IP: *.ruczaj.pl 10.02.03, 15:59
        a co to są naramki?
        myślałam o ramiączkach z tego samego materiału co gorset , takie cieniutkie,
        albo wręcz przeciwnie o szerokiej szarfie w kolorze spódnicy np. zakładanej za
        szyję. Mogłoby to stanowić dodatkową ozdobę...
        Gdy zbyt mocna ścisnę gorset to spłaszczają się piersi, a jak za luźno to może
        się obsunąć. Ale skoro mówisz że nic nie powinno wygladnąć ...
        • Gość: marghot Re: gorsety IP: 62.148.83.* 10.02.03, 16:10
          Naramki do w Poznańskiem ramiączka :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka