Gość: Ilona
IP: *.ruczaj.pl
10.02.03, 15:33
hej,
właśnie nabyłam bardzo ładny gorset. Idealnie dopasowany, może ciutkę
spłaszcza piersi, ale trudno... Tylko mam problem, mam wrażenie że jak się za
bardzo będę ruszać (czyt. tańczyć) to może mi sie obsuwać w dół. Czy Wam się
to zdarzyło? Spróbowałam w nim trochę poskakać (już w domu nie w sklepie) i
na razie jest OK. ale może przyszyć ramiączka? Z tasiemki albo koronki? albo
wręcz silikonowe? Bo chyba głupio by było gdyby na weselu szwagierki
wyskoczył mi nagle cyc...