18.08.04, 22:46
Zastanawiam się czego uczą na studiach teologicznych ?
Sion dla przykładu studiowała 7 lat i jak się okazuje ma ogromne luki w
wykształceniu, za to w indoktrynacji 6+.

Czy studia teologiczne w Polsce na tym się wyłącznie opierają ?
Obserwuj wątek
    • kubus_2004 Re: teologia 19.08.04, 09:30
      Sion CI chyba na to pytanie nie odpowie.
      A swoją drogą teologia to "nauka" o niczym! Wszak bóg nie istnieje. No, ale to moje prywatne zdanie. wink
      • lunana Re: teologia 19.08.04, 10:29
        kubus_2004 napisał:

        > Sion CI chyba na to pytanie nie odpowie.
        > A swoją drogą teologia to "nauka" o niczym! Wszak bóg nie istnieje. No, ale
        to
        > moje prywatne zdanie. wink
        >
        No ale jeszcze moze zajmować się tym jak ludzie sobie boga wyobrażają i
        wyobrażali.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka