IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 31.07.06, 10:49
Witam :) 17.08 lece do Tunezji, nigdy wcześniej nie latalam samolotem, i w
sumie nie mam jakiegoś lęku, ale przeraziłam sie że samolot bedzie nalezal do
tunezyjskich linii lotniczych, hehe, czy mam sie czego obawiac? bo chyba
tunisair to nie to samo co chociazby polski LOT czy Centralwings? jak to jest?
wsiadając do samolotu da się odczuć ze to arabskie linie lotnicze?
Życzę miłych wakacji ! :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Agata Re: samolot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.06, 11:32
      Ja sama lecę w tym roku z nimi pierwszy raz i mam obawy bo generalnie boję się
      latać. Niemniej jednak nie nastawiam się negatywnie a juz napewno nie boję się
      dlatego, że to arabskie linie (które notabene zostały załozone przez
      Francuzów). Chyba nie będą lecieli sami terroryści :) Wyluzuj sie troszeczkę i
      poczytaj wypowiedzi ludzi, którzy lecieli z nimi.Jest dużo postów na tym forum.
      Pozdrawiam i udanych wakacji zyczę!
    • Gość: iza Re: samolot IP: *.zbuk.net 31.07.06, 21:56
      ja lecę 17.08 Karthago Airlines i muszę przyznać że w pierwszym momencie miałam
      obawy ale już mi przeszło:)
    • sylvia_a Re: samolot 31.07.06, 22:27
      Witam

      W tamtym roku lecialam ta linia lotnicza, sama sie obawialam, ale dolecialam w
      obie strony. Strach byl, bo wnetrze samolotu w "rozsypce", ale to pewnie wina
      turystow. ;-) i czestotliwosci lotow. Pozdrawiam wszytskich majacy obawy i zycze
      udanych wakacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka