Gość: kamilka
IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl
31.07.06, 10:49
Witam :) 17.08 lece do Tunezji, nigdy wcześniej nie latalam samolotem, i w
sumie nie mam jakiegoś lęku, ale przeraziłam sie że samolot bedzie nalezal do
tunezyjskich linii lotniczych, hehe, czy mam sie czego obawiac? bo chyba
tunisair to nie to samo co chociazby polski LOT czy Centralwings? jak to jest?
wsiadając do samolotu da się odczuć ze to arabskie linie lotnicze?
Życzę miłych wakacji ! :)