forum101 11.12.06, 22:41 porzytocze cytat ale nie slowo w slowo niestety :) "na klamstwie zbudowano komunizm" i juz wiem dlaczego feministki klamia :) Gazeta rowniez :) Taki niewinny filmik... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
braat1 Re: Norymberga 12.12.06, 10:53 Mam pytanie do osob, ktore ogladaly Norymberge. W kluczowym momencie filmu (rozmowa pomiedzy zona pulkownika, a dziennikarka) zadzwonil do mnie telefon i nie wiem jaki byl final spektaklu. Czy moze mi go ktos strescic? Odpowiedz Link Zgłoś
volverine4 Re: Norymberga 12.12.06, 12:16 z tego co zrozumiałam to zona zaczyna opowiesc o tym ze pulkownik nie zyje (umarł na polowaniu) a poza tym zona zna ojca ostałowskiej i opowiada swoja wersje wydarzen z pamietnego dnia z czolgami. Odpowiedz Link Zgłoś
piekielnica1 Re: Norymberga 12.12.06, 16:40 jesteś żałosny, płytki i pospolity. Jeżeli nie jesteś w stanie zachować szacunku dla ofiar tamtego systemu to zamilcz. Odpowiedz Link Zgłoś
forum101 Re: Norymberga 15.12.06, 10:52 i powiedziala to feministka. i pomyslec ze Szczuka wyciagala znanych ludzi na manife feministyczna, mowiac ze "ponaparzaja sie z mlodzieza wszechpolska" jak za czasow komuny. Wielu ludzi oburzylo to porownanie... Odpowiedz Link Zgłoś
piekielnica1 Re: Norymberga 15.12.06, 11:16 Szczuka wyciagala znanych ludzi na manife feministyczna, mowiac z > e > "ponaparzaja sie z mlodzieza wszechpolska" jak za czasow komuny. Wielu ludzi > oburzylo to porownanie... A ty trwasz przy porównaniu tym z uporem maniaka, ale jeżeli to cała twoja wiedza o komunie to nic mnie nie dziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
forum101 Re: Norymberga 15.12.06, 12:29 Nie wiem jeszcze troche Np to, ze Twoja wypowiedz to przyklad typowej komunistycznej nowomowy. Zero tresci i nawiazania do tematu, lecz jego zmiana i odwrocenie uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
piekielnica1 Re: Norymberga 15.12.06, 13:30 forum101 napisał: > Np to, ze Twoja wypowiedz to przyklad typowej komunistycznej nowomowy. > Zero tresci i nawiazania do tematu, lecz jego zmiana i odwrocenie uwagi. Twoja wypowieź też coś groźnego mi przypomina, ale przynajmniej jest "pełna" treści i z bla bla nic wspólnego nie ma Odpowiedz Link Zgłoś