Dodaj do ulubionych

Norymberga

11.12.06, 22:41
porzytocze cytat ale nie slowo w slowo niestety :)
"na klamstwie zbudowano komunizm"
i juz wiem dlaczego feministki klamia :)
Gazeta rowniez :)
Taki niewinny filmik...
Obserwuj wątek
    • braat1 Re: Norymberga 12.12.06, 10:53
      Mam pytanie do osob, ktore ogladaly Norymberge. W kluczowym momencie filmu
      (rozmowa pomiedzy zona pulkownika, a dziennikarka) zadzwonil do mnie telefon i
      nie wiem jaki byl final spektaklu. Czy moze mi go ktos strescic?
      • volverine4 Re: Norymberga 12.12.06, 12:16
        z tego co zrozumiałam to zona zaczyna opowiesc o tym ze pulkownik nie zyje
        (umarł na polowaniu) a poza tym zona zna ojca ostałowskiej i opowiada swoja
        wersje wydarzen z pamietnego dnia z czolgami.
    • piekielnica1 Re: Norymberga 12.12.06, 16:40
      jesteś żałosny, płytki i pospolity.
      Jeżeli nie jesteś w stanie zachować szacunku dla ofiar tamtego systemu to
      zamilcz.
      • forum101 Re: Norymberga 15.12.06, 10:52
        i powiedziala to feministka.
        i pomyslec ze Szczuka wyciagala znanych ludzi na manife feministyczna, mowiac ze
        "ponaparzaja sie z mlodzieza wszechpolska" jak za czasow komuny. Wielu ludzi
        oburzylo to porownanie...
        • piekielnica1 Re: Norymberga 15.12.06, 11:16
          Szczuka wyciagala znanych ludzi na manife feministyczna, mowiac z
          > e
          > "ponaparzaja sie z mlodzieza wszechpolska" jak za czasow komuny. Wielu ludzi
          > oburzylo to porownanie...

          A ty trwasz przy porównaniu tym z uporem maniaka, ale jeżeli to cała twoja
          wiedza o komunie to nic mnie nie dziwi.

          • forum101 Re: Norymberga 15.12.06, 12:29
            Nie wiem jeszcze troche
            Np to, ze Twoja wypowiedz to przyklad typowej komunistycznej nowomowy.
            Zero tresci i nawiazania do tematu, lecz jego zmiana i odwrocenie uwagi.

            • piekielnica1 Re: Norymberga 15.12.06, 13:30
              forum101 napisał:
              > Np to, ze Twoja wypowiedz to przyklad typowej komunistycznej nowomowy.
              > Zero tresci i nawiazania do tematu, lecz jego zmiana i odwrocenie uwagi.

              Twoja wypowieź też coś groźnego mi przypomina, ale przynajmniej jest "pełna"
              treści i z bla bla nic wspólnego nie ma
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka