Gość: ellas Re: MAŁE PIERSI !!!:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.04, 09:42 Ja mam odwrotny problem jak załozycielka tego tematu. Mam biust c lub D zalezy od fasonu. Jedno Ci powiem Ja sie z tym bardzo zle czuje ze mam taki duzy. Nawet facet mój powiedział ze mam "cycki jak Sabrina" na co sie pogniewałam. Odwróciłam sie tylkiem i komplesk nr 1. Ale za minutke powiedział ale to mnie wlasnie u Ciebie pociaga ze wlasnie masz takie a nie inne. I wtedy tak jakby zgłupiałam. Ale juz nie wiem czy mnie pocieszał czy mowił prawde. Ja w koncu nie wiem czy mam sie cieszyc czy płakac. Jedni maja za małe jedni za duze. Odpowiedz Link Zgłoś
hippophae Re: MAŁE PIERSI !!!:( 14.07.04, 17:25 Najlepsze są ani za małe ani za duże czyli w sam raz, a co dla kogo znaczy w sam raz to juz kwestia indywidualna. Poza tym wiem z doswiadczenia że jak się siebie nie lubi to się wszystko wydaje brzydkie jakie by nie było. Mi się wizualnie nie podobają kobiety z ogromnym biustem dlatego nie marzę o takim. Szczytem moich marzeń jest miseczka B, zamiast mojego minimalnego A. Pozdrawiam H. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Zapraszam tu => link IP: *.szczecin.mm.pl 14.07.04, 10:39 f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=32326&start=1110 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juniorka Re: MAŁE PIERSI !!!:( IP: 193.151.96.* 19.07.04, 21:41 a ja wam cos powiem ;zawsze mialam kompleks z powodu malych piersi-wstydzilam sie ich.juz kiedy mialam 18lat kombinowalam co by tu zrobic aby byly wieksze ,nosilam staniki push-up itd.obecnie mam juz prawie 30 lat a one ni stad ni z owad mi rosna urodzilam dziecko w wieku 22l i po porodzie byly jak zwykle male a teraz mam juz 75c kiedys mialm 75a/(zaledwie).niewiem skad ta zmiane ale juz nie chce aby rosly wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krowka33 Re: MAŁE PIERSI !!!:( IP: 91.224.215.* 03.08.18, 12:54 Hejo. NIeco stary temat ale postanowiłam nieco odświeżyć. Mianowicie jestem posiadaczka niewielkiego biustu. MOje piersi mają rozmiar A. Zastanawia mnie tutaj kwestia powiekszających biust tabletek. Ogólnie znalazłam kilka promowanych w sieci: czy takie tabletki nie maja działania niepożadnego? I czy to działa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krowka33 Re: MAŁE PIERSI !!!:( IP: *.212-91-26-0.dynamic.chello.pl 06.08.18, 14:44 Czytalam o nich i ogólnie większość opinii jest pozytywnych tak więc zastanawiam sie poważnie nad tym aby kupić, ale są i niektóre negatywne. Ogólnie to zastanawiam się czy nie bęzie z nimi tak jak z tabletkami anty, które jednak nie miały na mnie wpywu. Odpowiedz Link Zgłoś
malaweronica Re: MAŁE PIERSI !!!:( 04.12.24, 12:09 wow25 napisała: > efekt jeszcze gorszy > a przeciez gdy mezczyzni robia sobie operacje plci, to przyjmuja hormony na > pojawienie sie piersi, czy my "plaskie" kobitki nie moglybysmy ich > przyjmowac?? > nie orientujecie sie? > > tylko prosze nie piszcie mi, ze trzeba sie zaakceptowac > prosze o pomoc Jest taki preparat o nazwie Breastfem to tabletki które działają na estrogeny i powodują wzrost piersi oraz odkładanie tam tłuszczu. Z tego co mi wiadomo od klientek z klubu dosyć skuteczny i powiększa piersi jest jednak jedna uwaga podczas stosowania lepiej nie brać antykoncepcji hormonalnej. Odpowiedz Link Zgłoś