Dodaj do ulubionych

Mam maly problem..

IP: *.inferno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.04, 16:29
strasznie sie wstydze kogos zapytac, i nie chcialabym isc do lekarza bez
jakiegos powodu.. ale mam maly problem. w owlosieniu lonowym pojawil sie mi
taki wrzod czy cos w tym rodzaju -bolaca kulka, z ktorej wydziela sie krew.
moze ktos wie co to takiego? i skad? i czym zagoic? nosilam ostatnio
niewygodne spodnie, i moglam natrzec czy cos..
Obserwuj wątek
    • Gość: HGFBF Re: Mam maly problem.. IP: 62.29.138.* 29.07.04, 16:34
      KONIECZNIE POWINNAS ZGLOSIC SIE DO LEKARZA!!!NAJLEPSZY CHYBA BEDZIE DERMATOLOG
      • an_ni Re: Mam maly problem.. 30.07.04, 09:45
        ej no bez przesady !
        po prostu syfek od obtarcia i zapocenia ! posmaruj spirytusem
        no chyba ze mialas niepewne kontakty seksualne....
        i nie do dermatologa tylko do ginekologa , dermatolog tam nie zaglada !
    • Gość: justy Re: Mam maly problem.. IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 30.07.04, 10:15
      możesz smarować np. tribiotikiem lub żelem rivel. jesli po ok. 3 dniach nie
      będzie lepiej- koniecznie idź do lekarza.
      • Gość: rasia2 Re: Mam maly problem.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 10:45
        A nie usuwałaś ostatnio owłosienia??? Bojeżeli tak to zapalenie miszka
        włosowego. Ja się męczyłam az mi się nie wybił ponad skórę.Używaj wody
        utlenionej do smarowania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka