Dodaj do ulubionych

Biopsja tarczycy

29.10.04, 13:39
Czeka mnie biopsja guzka tarczycy w najbliższym czasie i chciałabym sie
dowiedzieć jak to wydląda i czy to boli. Boję się bo od dzieciństwa na widok
igły niedobrze mi się robi sad
Obserwuj wątek
    • stapelia Re: Biopsja tarczycy 29.10.04, 13:43
      hehehe to na igle ciezko ci bedzie patrzec bo nie wygodniesmile nie boj sie,
      Przyjemne to nie jest ale da sie przezyc. nie boli tylko takie glupie uczucie.
      Ja mam co roku robiona i juz sie przyzwyczailam. Trzym sie
    • klubiale1 Re: Biopsja tarczycy 29.10.04, 21:39
      Sama biopsja mnie nie bolała. Natomiast przez 3 dni po niej miałam potworną
      migrenę, dosłownie chodziłam po ścianach i nic nie pomagało. Podobno jest coś
      takiego jak zespół popunkcyjny, a ja miałm to właśnie po biopsji.
      Nie martw się na zapas. Może Cię to wcale nie spotka, ale gdyby jednak to nie
      wpadaj w panikę. Trzeba brać coś przeciwbólowego i przeczekać.
      pOZDR
    • agnessa Re: Biopsja tarczycy 03.11.04, 19:44
      Ja miałam tak: leżałam na kozetce, jeden lekarz zrobił mi usg tarczycy, a drugi
      igłą dostał się do guzka, który widział na usg. Trochę tą igłą poruszał, żeby
      pobrać próbkę i to było dosyć nieprzyjemne. Musiałam leżeć bez ruchu podczas
      badania i nie przełykać śliny (żeby nie powtarzać pobrania i żeby nie zrobił
      się siniak). Potem przez dwa dni trochę bolało mnie miejsce nakłucia, ale nie
      dostałam żadnego znieczulenia wcześniej (może to zależy od wielkości guzka, mój
      ma 9x4 mm).

Tak więc można to przeżyć, ale bez igły zrobić się nie da smile Zresztą i tak jej
      nie będziesz widziała podczas badania.
      Powodzenia, nie bój się na zapas.

Pozdrawiam. Agnieszka
      Agnieszka
    • aldonap22 Re: Biopsja tarczycy 08.11.04, 15:12
      Byłam na biopsji...... i wiecie co nie miałam jej smile Nastawiłam się już
      psychicznie, kładę się na kozetkę , pani dr robi mi USG i ............guzkka
      nie ma .....znikł. Mało się, z radości nie popłakałam jak wyszłam z gabinetu.
      • janka111 Re: Biopsja tarczycy 09.11.04, 13:24
        No to fajnie . Ale przynajmniej reklame z mydełkiem pokazałaś dwa razy. Czy na
        USG też pokazałaś reklamę z mydełkiem ? I co ci Pani doktórka powiedziała ?
        Kupiła mydełko ?
        • aldonap22 Re: Biopsja tarczycy 09.11.04, 14:17
          W podpisie mam prawo umieścić co chcę, link do strony też, mam prawo o swoich
          problemach i pytać się uczestniczek forum jeśli mnie coś dręczy.
          Czyż nie tak janko111 ???
          • janka111 Re: Biopsja tarczycy 10.11.04, 15:32
            Właściwie to każdy jest anonimowy i jego zajęcie nie ma tu znaczenia. Ale
            niektórzy traktują wypowiedzi serio i gdy czytaja o problemie zdrowia innych
            to chcieliby pomóc choćby radą, podtrzymac na duchu. I może masz rację,że
            niepotrzebnie. To jak z tym mydełkiem, czy coś sprzedane ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka