Dodaj do ulubionych

Prosze o rade!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.05, 12:30
Dopadło mnie przeziębienie i stosuje Coldrex z witamina C i paracetamolem a
poza tym rutinoscorbin i scorbolamid. Na Coldrexie jest napisane ze zawiera
70 mg witaminy C i 750 mg paracetamolu. Czy nie przekraczam dziennej dawki
paracetamolu (gdzies wyczytalam ze mozna 500 mg na dzien) i czy np jak bede
pila coldrex 2 razy dziennie moze to wplynac na skutecznosc tabletek???
Dzieki za odpowiedzi
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka