Dodaj do ulubionych

Ból piersi...

29.11.02, 11:49
partnerka ma problem
Obserwuj wątek
    • verka.w Re: Ból piersi... 29.11.02, 11:59
      Vitam!
      A mozesz napisac cos wiecej, bo to troche malo informacji na ten temat.
      Powiem tyle, ze kobiety z roznego powodu bola piersi, np. przed miesiaczka i w
      trakcie, po tabletkach antykoncepcyjnych... Nie podales jaki to rodzaj bolu.
      Pozdrovionka - Verka
      • mamy_klopot Re: Ból piersi... 29.11.02, 12:35
        verka.w napisała:

> Vitam!
        > A mozesz napisac cos wiecej, bo to troche malo informacji na ten temat.
        > Powiem tyle, ze kobiety z roznego powodu bola piersi, np. przed miesiaczka i
        w
        > trakcie, po tabletkach antykoncepcyjnych... Nie podales jaki to rodzaj bolu.
        > Pozdrovionka - Verka

Ona jest tydzień po okresie...
        Nigdy nie brała żadnych pigułek.
        A jaki rodzaj bólu.....wokoło gruczołów i brodawek.
        Podobno nie miała jeszcze takiego bólu....
    • krop.ka Re: Ból piersi... 29.11.02, 13:57
      Moja koleżanka też miała takie "niezidentyfikowane" bóle - i potem okazało się,
      że jest w ciąży... Nie wiem, w jaki sposób się zabezpieczacie, ale może dla
      pewności zróbcie test - przynajmniej wykluczycie jedną z możliwych przyczyn.
      Piersi bolą także podczas owulacji. Piszesz, że kochacie się dość często - może
      ból jest spowosowany zbyt intensywnymi pieszczotami?...
      Powodów może być wiele. Jeśli objawy będą się utrzymywać, trzeba będzie
      przespacerować się do lekarza.
      Pozdrawiamsmile
      • mamy_klopot Re: Ból piersi... 29.11.02, 14:08
        krop.ka napisała:

> Moja koleżanka też miała takie "niezidentyfikowane" bóle - i potem okazało
        się,
        >
        > że jest w ciąży... Nie wiem, w jaki sposób się zabezpieczacie, ale może dla
        > pewności zróbcie test - przynajmniej wykluczycie jedną z możliwych przyczyn.
        > Piersi bolą także podczas owulacji. Piszesz, że kochacie się dość często -
        może
        >
        > ból jest spowosowany zbyt intensywnymi pieszczotami?...
        > Powodów może być wiele. Jeśli objawy będą się utrzymywać, trzeba będzie
        > przespacerować się do lekarza.
        > Pozdrawiamsmile

To co najpierw lekarz czy test, jeśli test to kiedy?
        Chyba z tydzień po stosunku.....i miałoby ją tydzień boleć...?
        Czekam na dalsze rady - a gdzie jest Pani Doktor ?
        • krop.ka Re: Ból piersi... 29.11.02, 14:21
          Koleżanka mówiła mi, że bolące i nabrzmiałe piersi były pierwszym objawem jej
          ciąży - i bolały ją już w drugim tygodniu (potem doszły nudności i inne takie).
          Testy - różna czułość, ale większość wykrywa ciążę w dniu spodziewanej
          miesiączki. Zresztą najlepiej zapytać w aptece, wszystko jest napisane na
          opakowaniu. Lekarz podczas standardowego badania może nie wykryć bardzo
          wczesnej ciąży. Ale na pewno wykryje ją badanie krwi (na poziom hCG).
          Poza tym nie panikujcie, ból piersi może zapewne wynikać z wielu innych
          przyczyn.
          Jeśli będzie się utrzymywał, idźcie do lekarza, on powinien znaleźć jego
          przyczynę.
          • mamy_klopot Re: Ból piersi... 29.11.02, 14:26
            krop.ka napisała:

> Koleżanka mówiła mi, że bolące i nabrzmiałe piersi były pierwszym objawem jej
            > ciąży - i bolały ją już w drugim tygodniu (potem doszły nudności i inne
            takie).
            >
            > Testy - różna czułość, ale większość wykrywa ciążę w dniu spodziewanej
            > miesiączki. Zresztą najlepiej zapytać w aptece, wszystko jest napisane na
            > opakowaniu. Lekarz podczas standardowego badania może nie wykryć bardzo
            > wczesnej ciąży. Ale na pewno wykryje ją badanie krwi (na poziom hCG).
            > Poza tym nie panikujcie, ból piersi może zapewne wynikać z wielu innych
            > przyczyn.
            > Jeśli będzie się utrzymywał, idźcie do lekarza, on powinien znaleźć jego
            > przyczynę.

Kropko - pisałem że ona jest tydzień po okresie...
            a poza tym my nie panikujemy, przejmuję sie tylko jej bólem.
            pozdrawiam
            • krop.ka Re: Ból piersi... 29.11.02, 14:43
              mamy_klopot napisała:

> Kropko - pisałem że ona jest tydzień po okresie...
              > a poza tym my nie panikujemy, przejmuję sie tylko jej bólem.
              > pozdrawiam

Przepraszam, chyba nie dość uważnie przeczytałam Twoje poprzednie posty -
              myślałam, że tydzień upłynął od stosunku...
              Jeśli Twoja Partnerka miała miesiączkę, to można wykluczyć ciążę (chociaż
              podobno czasami zdarza się, ze kobieta krwawi jeszcze raz czy dwa mimo ciąży).
              Niestety, więcej już nic nie wymyślęsad Jedyne, co przychodzi mi do głowy to
              wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządkusmile
              A fakt, że przejmujesz się dolegliwościami swojej Partnerki bardzo dobrze o
              Tobie świadczysmile
              Pozdrawiam i życzę zdrowia Twej Jedynejsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka