29.01.07, 10:35
Byłam u ginekologa na wymazie i jest ok , a mnie ciągle swedza okolice pochwy
, czym to moze byc spowodowane?
Obserwuj wątek
    • Gość: nika Re: Swedzi IP: *.crowley.pl 29.01.07, 10:42
      Świąd może świadczyć chociażby o alergii. Używasz nowego płynu do prania
      bielizny, nowych wkładek, płynu do higeny intymnej, papieru taoletowego
      perfumowanego?
      • Gość: zimna_suka Re: Swedzi IP: *.tpnet.pl 29.01.07, 10:45
        No właśnie wkładki noszę rzadziej , bo tak na nie stawiałam , zaczełam na noc i
        tak po domu nosić bielizne z bawełny , płym mam dla alergików z AA juz od 2 lat
        ten sam i już sama nie wiem od czego to.
        Lekarz kazał sie smarowac Clotrimazolem - maścia ale to nic nie daje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka